Yazlık projeleri 2014!

Yazın gelmesine kısa küre kala yazlık ev arayışına giren tatilciler için 5 yazlık projeyi mercek altına aldık

Yazlık projeleri 2014!

23 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla, tatil planları yapılmaya başlandı. Yazı lüks bir tatil köyü ya da otelde geçirmek yerine kendi evinde geçirme hayali kuran tatilciler de yazlık ev bakmaya başladı. Biz de Çeşme’den Bodrum’a, Karasu’dan Didim’e kadar yazlık projeleri Emlakwebtv izleyicileri için araştırdık. İşte 2014 yazlık projeleri ve özellikleri…

Foto galeri için tıklayınız...

Zephyros 6. Etap
DTRK İnşaat’ın Gökçeada’da hayata geçirdiği Zephyros projesinin 6. etabı satışa çıktı. Projenin 5. Etabı olan ve Dalgalar ismi verilen kısımda ise satış ve inşaat çalışmaları devam ediyor. Satışa çıkan Zephyros 6. Etapta fiyatlar 55 bin TL’den başlarken, teslim tarihi olarak Temmuz 2015 belirlendi.

Foto galeri için tıklayınız...
Çeşme Alavista
Turkos İnşaat ve T Tasarım imzası taşıyan Çeşme Alavista, 10 villadan oluşan butik bir proje olarak hayata geçirildi. 3 bin metrekarelik alanda yükselen projede 2 katlı ve 160 metrekare büyüklüğe sahip villalar yer alıyor. Çeşme Alavista’da havuz ve otopark gibi hizmetler sunuluyor
Foto galeri için tıklayınız...
Yaka Taş Evleri
Modus Yapı Tasarım Uygulama’nın Bodrum’un merkezinde hayat verdiği Yaka Taş Evleri, büyüklükleri 83 metrekareden 181 metrekareye kadar devam eden konutlardan oluşuyor. Bu yaz yaşamın başlayacağı projede her konuta ait geniş bahçeler de mevcut. 

Sarı Konaklar Sitesi
Sakarya’nın yazlık mekanı Karasu’da inşa edilen Sarı Konaklar Sitesi’nde ise fiyatlar 59 bin 500 TL ile 89 bin 500 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Sivişoğlu İnşaat imzası taşıyan proje 2 blokta 24 daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve dubleks daire seçeneklerinin yer aldığı Sarı Konaklar Sitesi’nde konutların büyüklükleri 50 metrekareden başlıyor, 80 metrekareye kadar çıkıyor. Projenin teslimleri ise Haziran 2014’te gerçekleştirilecek.

Didim İncisi
Life Point’in Didim’de inşa ettiği Didim İncisi projesi, 12 blokta 354 üniteden oluşuyor. 350 metrelik özel bir plaja sahip olan projede 2+1, 3+1 ve dubleks seçenekleri yer alıyor. Fiyatların 43 bin 250 eurodan başlayarak, 72 bin 950 euroya kadar devam ettiği Didim İncisi’nde; 7 havuz, fitness center, su sporları alanı, kafeler ve oyun alanları bulunuyor.