YDA Park Avenue fiyatlar

YDA Park Avenue fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor

YDA Park Avenue fiyatlar

YDA Park Avenue fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor. YDA Parkavenue 133 bin metrekare alan üzerinde YDA Grup tarafından Ankara'da hayata geçiriliyor. Projede toplam 1.885 adet daire bulunuyor. YDA Parkavenue projesi 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşuyor. YDA Parkavenue ilk etap teslimlerinin 2016, ikinci etap teslimlerinin ise 2017 yılında yapılması planlanıyor.

YDA Park Avenue sosyal özellikler
YDA Park Avenue projesinde sosyal özellikler arasında; Fitness merkezi, sauna, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, spor alanları, buhar odası, dinlenme alanları, yürüyüş yolları yer alıyor.

YDA Park Avenue projesi 108 bin metrekare yeşil alana sahip olup, 7 bin 500 metrekare de spor ve SPA Merkezi için ayrılmıştır. 20 bin metrekare ticari alanı bulunan YDA Park Avenue projesinde kapalı otopark için de 80 bin metrekarelik alan bulunuyor. YDA Park Avenue fiyatlar 350 bin TL'den başlıyor ve ödeme planı kapsamında da banka kredisi imkanı bulunuyor.

YDA Parkavenue nerede?
Ankara'da yer alan YDA Parkavenue adres bilgileri şöyle: Mehmet Akif Ersoy Mah. Anadolu Bulvarı Üzeri Park Avenue Yenimahalle / ANKARA

YDA Parkavenue iletişim bilgileri
Telefon: 0312 386 38 38
Web: www.ydaparkavenue.com.tr

Proje Bilgisi: Park Avenue