YDK Yapı Cuento İstanbul

YDK Yapı Cuento İstanbul özellikleri arasında kameralı güvenlik, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, sauna, güneşlenme terası, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu ve yürüyüş parkuru gibi özellikler yer alıyor

YDK Yapı Cuento İstanbul

YDK Yapı Cuento İstanbul 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. YDK Yapı Cuento İstanbul satılık daire büyüklükleri 73 metrekare ile 201 metrekare arasında değişirken, YDK Yapı Cuento İstanbul’da toplam 89 adet daireye yer veriliyor.

YDK Yapı Cuento İstanbul daire fiyatları 390 bin TL’den başlangıç gösteriyor. YDK Yapı Cuento İstanbul özellikleri arasında kameralı güvenlik, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, sauna, güneşlenme terası, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu ve yürüyüş parkuru gibi özellikler yer alıyor. 

YDK Yapı Cuento İstanbul Ümraniye’de konumlandırılıyor. YDK Yapı Cuento İstanbul’da 7/24 lobi hizmetleri, akıllı ev sistemi, yeşil alan ve dinlenme yerleri, özel bir manzara ile 7/24 güvenlik hizmetleri de bulunuyor. E5’e ve çevreyoluna komşu konumda yer alan YDK Yapı Cuento İstanbul, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar ve Ümraniye’ye oldukça yakın konumda yükseliyor.

4 bin metrekarelik alan üzerinde bulunan YDK Yapı Cuento İstanbul’da 2 adet de loft daire bulunuyor.

YDK Yapı Cuento İstanbul adres bilgileri: Tatlısu Mah. Şahib Cad. Şekip Sok. No: 3 Ümraniye - İstanbul 

YDK Yapı Cuento İstanbul telefon numarası: 0 216 481 28 00

Firma Bilgisi: Ydk Yapı
Proje Bilgisi: Cuento Istanbul