YEM’de İnovasyon konferansı

“Yapı ve İnşaat Sektörü’nde İş Mükemmelliği ve İnovasyon” konulu konferans 27 Kasım’da Yapı Endüstri Merkezi’nde

YEM’de İnovasyon konferansı

17 Kasım 2012 / emlakwebtv
İnşaat sektörünün kurumsallaşmasına ve kurumların farklılaşmasına destek olmak amacıyla organize edilen “Yapı ve İnşaat Sektörü’nde İş Mükemmelliği ve İnovasyon” konferansı, 27 Kasım Salı günü Saint-Gobain Weber’in ana sponsorluğunda Yapı-Endüstri Merkezi’nde düzenleniyor. Bu yıl ikincisi düzenlenen konferans, sektörün kurumsallaşması ve firmaların pazarda rekabet avantajı sağlayabilecekleri yönetim stratejileri ile ilgili anahtar bilgiler vermeyi hedefliyor.  

Geçtiğimiz yıl da konferansın ana sponsorluğunu üstlenen Saint-Gobain Weber Türkiye’nin Genel Direktörü Levent Gökçe, sundukları yenilikçi ürünler ile ilklere imza atmaktan gurur duyduklarını belirterek, “Sektörün yenilikçi dönüşümüne katkıda bulunmak, bu anlamda pazarı sürükleyebiliyor olmak bizim için önemli bir gösterge. Hedefimiz inovasyonun devamlılığını sağlamak ” dedi. Gökçe, Saint-Gobain Weber’in sadece Türkiye’de değil dünya çapında faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında 48’den fazla ülkeye yayılan uluslararası arge deneyimi ve bilgi birikimi ile beslenen inovatif yaklaşımlarını konferansa katılacak sektör profesyonelleri ile paylaşacaklarını vurguladı.   

Gayrimenkul, yapı ve mütahitlik alanlarındaki rekabet avantajlarını güçlendirmek için iş mükemmelliği ve inovasyon kültürünün yaygınlaştırılmasının değerlendirileceği, inovatif ürünlerin yapı sektöründeki etkilerinin ele alınacağı konferansa kendi alanında uzman yerli ve yabancı konuşmacılar katılacak. Konuşmacılar arasında Saint-Gobain Performance Plastics’in Satış Müdürü Oscar Gagliardi de “Modern Mimaride Çatı ve Cepheler için Elastik Membranlar” konulu sunumuyla yer alıyor.

Konferansı  dünyanın yenilikçi malzemeler konusundaki en önemli tasarım merkezi Material ConneXion’ın Uluslararası Danışmanı ve İstanbul Direktörü Paolo Cancellato yönetecek.

“Inovasyon Konferansı 2012” Programı – 27 Kasım, Salı

Günün Moderatörü:
Paolo Cancellato | Material ConneXion® İstanbul Direktörü

14:00 – 14:30 Kayıt ve Kahve İkramı

14:30 – 14:35 Açılış Konuşmaları

14:35 – 15:15 Gelecek Artık Eskisi Gibi Değil!
Yapı Sektörünü Dönüştürmek için İnovasyon
Dr. Phil Samuel | BMGI Uluslararası İnovasyon Direktörü

15:15 – 15:30 Modern Mimaride Çatı ve Cephe için Elastik Membranlar
Oscar Gagliardi | Saint-Gobain Performance Plastics Satış Müdürü

15:30 – 15:45 Kahve Arası

15:45 – 16:30 Canlı Röportaj: Sektör Liderleri İnovasyonu Tanımlıyor
Varol Yılmaz | Edusya Nano Teknoloji Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü
Levent Gökçe | Saint-Gobain Weber Türkiye Genel Direktörü
Melih Şimşek | Akşan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı

16:30 – 17:15 Yaratıcı Empati
Mimarlıkta Yaratıcılık ve Sorumluluk
Mario Cucinella | Mario Cucinella Architects Kurucusu

17:15 – 17:30 Moderatörün Gün Değerlendirmesi