Yeni İstanbul'un yeni projesi: Adım İstanbul

Yeni İstanbul olarak tanımlanan Başakşehir Türkiye'nin en büyük şehir parkı ve meydan projelerinin yanı sıra, Emlak Konut, İntaya, EYG ve İntes işbirliğiyle hayata geçirilen Adım İstanbul projesine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor

Yeni İstanbul'un yeni projesi: Adım İstanbul

Emlak Konut GYO, İntaya, EYG ve İntes  ortaklığıyla İstanbul Başakşehir'de hayata geçirilmesi planlanan Adım İstanbul projesinde ön satışlar yakın bir zamanda başlayacak. Evvel İstanbul projesinin hemen yanında hayata geçirilecek olan Adım İstanbul, Başakşehir yeni merkezin kalbinde yükselecek.

Başakşehir Türkiye'nin en büyük şehir parkına hazır
Adım İstanbul'a ev sahipliği yapmaya hazırlanan, Başakşehir ayrıca Türkiye'nin en büyük şehir parkı yatırımını da karşılamaya hazırlanıyor. Toplamda 372 bin metrekare büyüklüğündeki devasa park içerisinde yürüyüş yolları, dinlenme alanları, bisiklet yolları, spor tesisleri ve görsel bir zenginlik sunacak. Şehir parkının dünyanın dört bir yanında ziyaretçi çekmesi bekleniyor. 

 

Yeni İstanbul'un yeni projesi: Adım İstanbul

 

Başakşehir'e dev bir yatırım daha: Şehir meydanı
Yeni İstanbul olarak tanımlanan Başakşehir'in ev sahipliği yapmaya hazırlandığı bir diğer proje de, şehir meydanı... Toplamda 60 metrekare arazi üzerinde kurulması planlanan şehir meydanı, yalnızca büyüklüğüyle değil, altyapı ve ulaşım özellikleriyle de dikkat çekiyor. 

Ulaşım ağının merkezinde
Sağlam zemin kuşağında büyüyen Başakşehir projesi, 3. Köprü'den, 3. Havalimanı'na, Kanal İstanbul ve Kuzey Marmara Otoyol projelerine kadar çok sayıda dev projeye tanıklık ediyor. İlçe yeni metro yatırımlarıyla birlikte, İstanbul'un en önemli merkezlerine ulaşım olanaklarıyla da yüksek prim vaat ediyor. 

Firma Bilgisi: Emlak Konut Gyo
Proje Bilgisi: Adım Istanbul