Yeni Kalebodur koleksiyonları

Kalebodur Marka Müdürü Bahadır Borand, Seramik Mutfak Banyo Fuarı Unicera'da sergilenen yeni Kalebodur koleksiyonları hakkında bilgi verdi

Yeni Kalebodur koleksiyonları

28 Şubat 2013 / emlakwebtv

C-Extreme, beton efektli ürünlerde beton, ahşap ve traverten olmak üzere üç farklı malzeme kullanılmış.
C-Wood'un içeriğinde ise ahşap ve beton var. Koyu gri, gri, kum, kil, kemik ve beyaz olmak üzere altı renk seçeneği mevcut.
Cement 2.0 serisinde, tasarımcıların vazgeçemediği brüt beton görünümü, dijital üretim teknolojisiyle fullbody porselen olarak hayat buldu. Cement 2.0'ın kaya yüzeyi dış mekanlarda kullanım kolaylığı sağlıyor.
C-Stone, mimarların sıklıkla tercih ettiği çimento efektiyle parlak ve mat yüzey seçeneklerine sahip.

Luxury Marbles ve Natural Stones&Marbles serilerinin ortak özelliği, dünyada en çok tercihi edilen pahalı doğal taş ve mermerlerin seramik imitasyonları olması. Natural Stones&Marbles serisinde bulunan Pietra Blue, deniz kabukları ve fosillerden ismini alıyor. Luxury Marbles serisindeki Travertino grubu, Türkiye travertenlerinin en iyi seramik imitasyonları olarak biliniyor.

Kalesinterflex ise C-Stone, Natural Stone ve Luxury Wood olmak üzere üç farklı ürün grubuna sahip. Tüm bu ürünler standart olarak fotokatalitik olma, kolay temizlenme ve antibakteriyel özelliği bulunuyor. Kalesinterflex'in Luxury Wood ürün grubu, iç mekan duvar kaplamalarında kullanılmak üzere tasarlandı.

Firma Bilgisi: Koleksiyon