Yeni konseptli toplantılar için zengin seçenekler

The Marmara Pera, Sağlık, Sultan, Akdeniz ve Hibrid Paketleri ile farklı konseptle hizmetler sunuyor

Yeni konseptli toplantılar için zengin seçenekler

26 Şubat 2013 / emlakwebtv
The Marmara Pera yeni konseptleri “Sağlık Paketi”, “Sultan Paketi”, “Akdeniz Paketi”, “Hibrid Paketi” ile burada düzenlenen toplantıları özel kılıyor.
The Marmara Pera, Sağlık Paketi’nde light kurabiye ve grissiniler, çok tahıllı ekmeler üzerinde sandviç çeşitleri, organik meyve suları ve taze meyve, kuru yemiş gibi sağlıklı yiyecekler sunuyor.

Akdeniz Paketi’nde panini ekmeklerinde Akdeniz tarzı karışık mini sandviçler, Akdeniz taze kır otları ve organik zeytinyağı ile dinlendirilmiş zeytin çeşitleri,  bahçe domatesi ve salatalık gibi Akdeniz lezzetleri var. Sultan Paketi’ni tercih edenler su böreği, tahinli çörek, lokum, cezerye, kuru meyve, demirhindi şerbeti gibi lezzetleri tadabiliyorlar.

Sultan Paketi’nin en önemli özelliği terasta, açık havada, Topkapı Sarayı manzarasına nazır mangalda Türk kahvesi keyfi olanağı. Bu kapsamda mavi boncuk da hediyeniz oluyor. Pakette mesir macunu, çikolataya batırılmış çilek ve dondurma gibi tatlı seçenekleri de var. Hibrid Paketi’nde toplantı ikramı olarak tatlı ve tuzlu kurabiyeler, simit, filtre ve çay çeşitleri sunuluyor.

Hibrid hariç tüm paketler 25 kişinin altındaki misafir sayısı için set menü öğle yemeği, 25 kişinin üzerindeki misafir sayıları için açık büfe öğle yemeği servisi kapsıyor.

Daha fazlasını isteyenler için
The Marmara Pera’nın toplantı paketlerini isteğe bağlı olarak genişletmek mümkün, bunun için ücretli olarak bazı seçeneler de sunuluyor. Örneğin The Marmara Pera’da yapacağınız toplantı kapsamında “Kültür Molası” adı altında Pera müzesini ziyaret edebilirisiniz.

Toplantı sonrası kutlama için yine ücret karşılığında şampanya ve havyar ikramı da yapılıyor.
Toplantı ve etkinliklerini daha eğlenceli, lezzetli hale getirmek isteyenler için The Marmara Pera birbirinden güzel eğlencelikler de sunuyor. Bu kapsamda aralarında çerez, patlamış mısır, bardakta tereyağlı haşlanmış mısır, The Marmara çikolatası, kağıt helvalı dondurmanın da oluduğu 20’ye yakın seçeneği değerlendirebilirsiniz.