Yeni Nesil Eyüp lansman fırsatları ile satışta

Ortadoğu Grup'un İstanbul'da kentsel dönüşümün en hızlı gelişen bölgelerinden Eyüp'te hayata geçirilen Yeni Nesil Eyüp lansman fırsatları ile satışa çıktı

Yeni Nesil Eyüp lansman fırsatları ile satışta

Ortadoğu Grup'un İstanbul'da kentsel dönüşümün en hızlı gelişen bölgelerinden Eyüp'te hayata geçirilen Yeni Nesil Eyüp lansman fırsatları ile satışa çıktı. Lansmana özel fırsatların sunulduğu projede yüzde 8 lansman indiriminin yanı sıra yüzde 12 de peşin indirimi uygulanıyor. 

8 bin 936 metrekare alan üzerinde kurulan proje 222 daireden meydana geliyor. Ortadoğu Grup Yeni Nesil Eyüp’te günlük ihtiyaçların karşılanabileceği 9 adet de ticari ünite yer alıyor. Tamamı çift cepheli olan projede; bahçe katı, teraslı, ara kat ve balkonlu olmak üzere 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. 2+1 dairelerin büyüklükleri 113 metrekare ile 121 metrekare arasında değişirken, 3+1 daireler 121 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor.

 

Yeni Nesil Eyüp lansman fırsatları ile satışta

 

Lansmana özel indirim fırsatı 

Yeni Nesil Eyüp projesinden ev sahibi olmak isteyenlere lansmana özel indirim fırsatlarının sunuduğunu söyleyen Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, ev almak isteyenler hem yüzde 8 lansman indirimi hem de yüzde 12 peşin indiriminden faydalanıyor. Taksitli ödeme yapmak isteyenler için de çok çeşitli ödeme alternatifleri sunuluyor. 

Yeni Nesil Eyüp 2017'de teslim 

2017 yılı snbaharında teslim edilmesi planlanan Yeni Nesil Eyüp Ortadoğu Grup projesi metro istasyonunun hemen yanı başında yükseliyor. Yüzde 73’ü yeşil ve açık alana ayrılan projede, peyzaj alanları, yürüyüş yolları, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik personeli eşliğinde kontrollü giriş çıkışlar ile güvenlik sistemleri bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Yeni Nesil Eyüp