Yeni Nesil Eyüp projesinde satışlar başladı

Ortadoğu Grup imzasıyla Eyüp'te inşa edilen Yeni Nesil Eyüp projesinin lansman satışlarına başlandı

Yeni Nesil Eyüp projesinde satışlar başladı

Ortadoğu Grup tarafından kentsel dönüşümün önemli merkezlerinden Eyüp'de hayata geçirilen Yeni Nesil Eyüp projesinde lansmana özel satış fırsatları başladı. Lansman fırsatları kapsamında yüzde 8'lik indirime ek olarak yüzde 12'lik indirim olanakları sunuluyor.  

Yeni Nesil Eyüp'teyüzde 20'ye varan lansman indirimi
Yeni Nesil Eyüp projesinden ev almak isteyenlerin lansman fırsatlarını kaçırmaması gerektiğini söyleyen Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür, lansman sürecinin cazip fırsatlarla başladığını belitti. Gür:

"Bu süreçte daire sahibi olmak isteyenler hem yüzde 8 lansman indirimi hem de yüzde 12 peşin indiriminden faydalanıyor. Bunun dışında taksitli ödeme yapmak isteyenler için de çok çeşitli ödeme alternatifleri sunabiliyoruz." ifadelerini kullandı.

Yeni Nesil Eyüp projesinde satışlar başladı

Yeni Nesil Eyüp projesi
Toplam 8 bin 936 metrekarelik alan üzerinde 222 daireden meydana gelen Yeni Nesil Eyüp projesinde, 9 adet de ticari ünite yer alıyor. Tamamı çift cepheli Projede, bahçe katı, teras, ara kat ve balkonlu seçeneklere sahip 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. 2+1 dairelerin genişlikleri 113 ila 121 metrekare, 3+1 tipi dairelerin genişlikleri ise 121 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. 

Teslimler 2017 sonbaharı
2017'nın sonbaharında tamamlanması planlanan projenin sosyal olanakları arasında peyzaj alanları, yürüyüş yolları, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik personeli de bulunuyor.

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Yeni Nesil Eyüp