Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul ön talep topluyor

Ortadoğu Grup'un Eyüp ve Kağıthane'de hayata geçireceği Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projeleri ön talep topluyor

Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul ön talep topluyor

Ortadoğu Grup'un Eyüp ve Kağıthane'de hayata geçireceği Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul projeleri ön talep topluyor. İki projenin ön talep sayısının yapacakları konut sayısının üstünde olduğunu söyleyen Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür, ön talepte bulunanların istedikleri daireyi çok avantajlı fiyat ve ödeme koşulları ile alabileceklerini, daire sahibi olmak isteyenlerin ellerini çabuk tutmaları gerektiğini söyledi. 

Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul ön talep topluyor

Mecidiyeköy - Mahmutbey Metrosu'nun yanıbaşında 

Eyüp'ye hayata geçirilecek olan Yeni Nesil Eyüp Projesi, 8 bin 936 metrekare alan üzerinde kuruluyor. 222 adet daire ve 9 adet ticari üniteden meydana gelen projenin yüzde 73'ü yeşil ve açık alanlara ayrıldı. Yeni nesil Eyüp'te, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik personeli eşliğinde kontrollü giriş çıkışlar yer alıyor. 

Mecidiyeköy - Mahmutbey Metrosu'nun yanıbaşında konumlanarak ulaşım avantajı sağlayan projede 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Yeni Nesil Eyüp, İstanbul'un tarihi yerlerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor. 

Yeni Nesil Eyüp ve Mod İstanbul ön talep topluyor

Mod İstanbul Kağıthane'de yükseliyor

Kaıthane'de yapılacak olan Mod İstanbul Projesi, 3 bin 770 metrekare alan üzerinde kuruluyor. Projenin 2 bin 60 metrekare açık ve yeşil alana ayrılıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Mod İstanbul projesinin sosyal imkanları arasında; açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, buhar odası, fitness salonu, oyun odası, kapalı çocuk oyun alanları, kafe, 24 saat güvenlik, kapalı otopark bulunuyor. Proje Belgrad Ormanı manzarasına hakim bir konumda yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Yeni Nesil Eyüp