Yeni nesil girişimciler hazır ofisleri tercih ediyor

İstanbul'un en önemli iş merkezlerinden olan Maslak'ta yer alan Windowist Tower, hazır ofis ve toplantı salonu hizmetleri ile yeni nesil girişimcilerin tercihi oluyor

Yeni nesil girişimciler hazır ofisleri tercih ediyor

İstanbul'un en önemli iş merkezlerinden olan Maslak'ta yer alan Windowist Tower, hazır ofis ve toplantı salonu hizmetleri ile yeni nesil girişimcilerin tercihi oluyor. Yeni nesil ofis trendlerini yakından takip eden kule, startup firmalar için özel olarak tasarlanan hizmet paketleri ile girişimcileri zirveye taşımaya hazırlanıyor. 

Windowist Tower Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Nesrin Işıkal, hazır ofis sektörünün tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de dinamik bir yapıda olduğunu belirterek ofis sektöründe bir öncülük yaparak, iş hayatının tüm gereksinimlerini tek bir binada barındıran esnek bir yapıve hizmet modeli geliştirdiklerini söyledi. 

 

Yeni nesil girişimciler hazır ofisleri tercih ediyor

 

600 TL'den başlayan fiyatlarla

Işıkal, ''Özellikle yeni nesil girişimciler, uzun vadeli ofis yatırımlarını tercih etmiyorlar. Firmalarını belirli bir ölçeğe getirene kadar hazır ofis ya da sanal ofislerden faydalanarak hem yatırım maliyetinden, hem de sunulan hizmetler sayesinde personel maliyetinden tasarruf ediyorlar. Bir diğer tercih nedeni ise mobil çalışma trendi. Akıllı telefon, tablet gibi teknolojik imkanlar mobil haldeyken çalışma olanağı sunuyor ve ofis içi çalışma süresini minimize ediyor. Bu trendleri göz önünde bulundurarak yerli girişimcilerimiz için uygun maliyetli hizmet paketleri tasarladık. Sadece posta kutusu hizmetinden, aylık belirli sayıda ofis & toplantı odası kullanımı ve sekreterya hizmeti içeren paketlere kadar fazla sayıda seçenek oluşturduk. 600 TL’den başlayan fiyatlarla, prestijli bir lokasyonda iş adresinizi ve sekreteryanızı konumlandırabilir, yerleşik düzen ihtiyacınızın çoğalması ve ekibinizin oluşumu ile üst paketlere ya da tam zamanlı hazır ofislere geçebilirsiniz. Windowist’te imkanlar neredeyse sınırsız. 1-6 kişilik ofislerin yanı sıra 150 metrekarelik geleneksel ofise eşit özellikte, içerisinde yönetici odası bulunan 7 kişilik köşe suit ofislerde, daha büyük ekipler için ise yarım ya da tam katta aynı kalitede ofis hizmeti veriyoruz.”

 

Yeni nesil girişimciler hazır ofisleri tercih ediyor

 

Windowist Tower'dan geniş hizmet paketi

Windowist Tower'ın hizmet paketi içerisinde; misafir karşılama, telefon cevaplama, posta yönetimi, temizlik, güvenlik, teknik destek gibi hizmetler bulunuyor. Ofis ile ilgili bütün detaylarla ise profesyonel operasyon ekibi ilgileniyor. Bu sayede çalışanlar işine odaklanabiliyor. Windowist Tower hazır ofislerinde  aynı zamanda hem bina içi hem de bina dışından müşterilerin uygun fiyatlarla yararlanabileceği eğitim ve toplantılar için ideal, toplam 200 kişi kapasiteye sahip şık ve konforlu 8 adet toplantı odası, yiyecek ve içecek hizmeti bulunuyor. 

Proje Bilgisi: windowist tower