Yeni Yaşam Evleri Bağcılar!

Kare İnşaat ve Umeks İnşaat imzası ile yükselen Yeni Yaşam Evleri Bağcılar teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor

Yeni Yaşam Evleri Bağcılar!

Kare İnşaat ve Umeks İnşaat imzası ile yükselen Yeni Yaşam Evleri Bağcılar teslimlerinin 2016 yılında yapılması planlanıyor. 3 bin 212 metrekarelik alanda inşa edilen Yeni Yaşam Evleri Bağcılar, 56 adet daireden meydana geliyor. 

2016 Eylül'de teslim edilmesi planlanan Yeni Yaşam Evleri satılık daire büyüklükleri 114 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. Proje, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 

 

Yeni Yaşam Evleri Bağcılar!

 

Yeni Yaşam Evleri fiyatlarının 420 bin lira ile 650 bin lira arasında değişmesi bekleniypr. Yeni Yaşam Evleri projesinden konut almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede aynı zamanda uygun ödeme seçenekleri bulunuyor. Detayları ise satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Basketbol sahası, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, güvenlik, futbol sahası, voleybol sahası, merkezi uydu sistemi, kameralı güvenlik ve sauna gibi sosyal imkanların yer aldığı projede daireler ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

Yeni Yaşam Evleri Bağcılar!

İstanbul Bağcılar'da yükselen Yeni Yaşam Evleri, Kirazlı ve Yeni Mahalle metro istasyonlarına olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Yeni Yaşam Evleri projesinden Atatürk Havaalanı 10,6 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Zemin+14 katlı tek bloktan oluşan projenin bin metrekaresi yeşil alanlar için ayrılıyor. 

Yeni Yaşam Evleri adres bilgisi : Kirazlı Mahallesi, Mevlana Caddesi No: 71 Bağcılar - İstanbul 

Yeni Yaşam Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 651 10 20 
Web adresi : yeniyasamevleri.com
E-posta adresi : mustafa@karemimarlik.com.tr

Firma Bilgisi: Umeks Inşaat
Proje Bilgisi: Yeni Yaşam Evleri