Yeni Yaşam Evleri Bağcılar'da Fiyatlar 420 Bin TL'den!

Kare İnşaat ve Umeks İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Yeni Yaşam Evleri Bağcılar'da fiyatlar 420 bin TL'den başlıyor

Yeni Yaşam Evleri Bağcılar'da Fiyatlar 420 Bin TL'den!

Kare İnşaat ve Umeks İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Yeni Yaşam Evleri Bağcılar'da fiyatlar 420 bin TL'den başlıyor. 

2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana gelen Yeni Yaşam Evleri Bağcılar 3 bin 212 metrekarelik alanda inşa ediliyor. 52 adet dairenin yer aldığı proje zemin+14 kattan oluşuyor. Yeni Yaşam Evleri Bağcılar satılık daire alanlar 114 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor.

Basketbol sahası, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, kameralı güvenlik, çocuk yüzme havuzu, voleybol sahası, merkezi uydu sistemi, kamelya gibi ayrıcalıkların yer aldığı Yeni Yaşam Evleri projesinde dairelerde ankastre beyaz eşya, ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer bulunuyor.

Yeni Yaşam Evleri Bağcılar fiyatları ise 420 bin lira ile 650 bin lira arasında değişiyor. Projeden daire alacaklara firma bünyesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Aynı zamanda banka kredisi kullanılabiliyor. 

Eylül 2016'da teslim edilecek olan Yeni Yaşam Evleri Bağcılar projesi Kirazlı ve Yeni Mahalle metro istasyonlarına yürüme mesafesinde yer alıyor. Atatürk Havalimanı'na 10 kilometre uzaklıkta bulunan proje 212 AVM'ye ise 2,7 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. 

Yeni Yaşam Evleri iletişim bilgileri
Adres : Kirazlı Mahallesi, Mevlana Caddesi No: 71 Bağcılar - İstanbul 
Telefon numarası : 0212 651 10 20 
Web adresi : yeniyasamevleri.com

Firma Bilgisi: Kare Inşaat
Proje Bilgisi: Yeni Yaşam Evleri