Yeni Yaşam Evleri teslimleri 2016 yılında!

Kare İnşaat ve Umeks İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Yeni Yaşam Evleri teslimleri 2016 yılında yapılacak

Yeni Yaşam Evleri teslimleri 2016 yılında!

Kare İnşaat ve Umeks İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Yeni Yaşam Evleri teslimleri 2016 yılında yapılacak. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı proje 56 adet daireden meydana geliyor. 

3 bin 212 metrekarelik arsa üzerinde inşa edilen Yeni Yaşam Evleri satılık daire büyüklükleri 114 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. Projede teslimlerin 2016 yılında yapılması planlanıyor. 

Bağcılar'da yükselen Yeni Yaşam Evleri, Kirazlı ve Yeni Mahalle metro istasyonlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. İstoç'a 3,8 kilometre uzaklıkta bulunan proje Atatürk Havalimanı'na ise 10 kilometre uzaklıkta konumlanıyor. 

Butik konsepti ile yükselen Yeni Yaşam Evleri fiyatları ise 420 bin lira ile 650 bin lira arasında değişiyor. Yeni Yaşam Evleri projesinden konut sahibi olacaklar banka kredisi kullanabiliyor. Aynı zamanda firma bünyesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Zemin+14 katlı tek bloktan meydana gelen Yeni Yaşam Evleri Bağcılar projesinde çocuk oyun alanları, kapalı otopark, fitness, basketbol sahası, güvenlik, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve merkezi uydu sistemi gibi ayrıcalıklar bulunuyor. Projede daireler ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

Yeni Yaşam Evleri iletişim bilgileri
Adres : Kirazlı Mahallesi, Mevlana Caddesi No: 71 Bağcılar - İstanbul 
Telefon numarası : 0212 651 10 20 
Web adresi : yeniyasamevleri.com

Firma Bilgisi: Kare Inşaat
Proje Bilgisi: Yeni Yaşam Evleri