Yeni yaşam merkezi Güneşli Express Residence

Babacan Yapı’nın Güneşli Express Residence projesinden konut sahibi olmak isteyenlere avantajlı satış kampanyası sunuluyor

Yeni yaşam merkezi Güneşli Express Residence

14 Şubat 2013 / emlakwebtv
BabacanYapı, Güneşli’de yapımına devam ettiği Güneşli Express Residence ile çok özel bir projeye imza atıyor. 4 bin 520 metrekare alan üzerinde yükselen proje, başta yatırımcılar olmak üzere oturmak amaçlı konut arayışında olanlar için sunduğu özel fırsatlar sunuyor.
Güneşli Express Residence, Mahmutbey gişelerine 4 dakika, Basın Ekspres Yolu'na 2 dakika, TEM Otoyolu’na 2 dakika, E-5 Otoyolu'na 6 dakika ve Atatürk Havalimanı'na 10 dakika mesafede bulunuyor.

Basın Express Yolu’nun yanı başında konumlandırılan Güneşli Express Residence, 158 konuttan oluşuyor ve içerisinde 1+0 stüdyo, 1+1, 1,5+1 Garden, 2+1 ve 3+1 Dubleks Penthouse daire tipleri yer alıyor. Bölgede bulunan AVM’ler, ticaret merkezleri, oteller, kongre ve sergi merkezleri, üniversiteler ve hastanelere olan yakınlığı da projenin değerini artırıyor.

Proje içerisinde açık yüzme havuzu, güneşlenme alanları, fitness club, iç bahçe, sauna, Türk hamamı ve dinlenme odası gibi sosyal aktivite alanlarına da yer veriliyor. Güneşli Express Residence ayrıca marketten kuaföre, cafeden kuru temizlemeye tüm ihtiyaçları gidermek amacıyla beş ticari üniteyi de bünyesinde barındırıyor.

Avantajlı kampanya
Anahtar teslimlerinin Aralık 2014’te yapılacağı Güneşli Express Residence’da, konut sahibi olmak isteyenlere çok avantajlı bir satış kampanyası da sunuluyor. Kampanya ile daire bedelinin sadece dörtte biri peşinat olarak alındıktan sonra 18 ay süresince herhangi bir taksit ve ara ödeme talep edilmiyor. Geriye kalan bedel ise 12 aydan 120 aya kadar uygun faiz oranları ile taksitlendiriliyor. Kampanyanın en dikkat çeken özelliği ise taksit ödemelerinin 18 ayın sonunda başlaması.

Güneşli Express Residence'da fiyatlar

Güneşli Express Residence’da;
32,85 - 39,65 metrekare 1+0 stüdyo daireler 139.000 TL’den
45,84 - 74,42 metrekare 1+1 daireler 184.750 TL’den
113,88 - 129,61 metrekare 1,5+1 garden daireler 333.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Babacan Yapı hakkında detaylı bilgi için adres http://www.babacanyapi.com/

Güneşli Express Residence hakkında detaylı bilgi için adres http://www.gunesliexpress.com/

Proje Bilgisi: Güneşli Express