Yeni yıla kucak açan projeler

2012’nin son çeyreğinde hareketlenen gayrimenkul dünyası, yeni yıl kampanyalarıyla iyiden iyiye şenlendi. İşte yeni yıl ruhunu taşıyan projeler

Yeni yıla kucak açan projeler

29 Aralık 2012 / emlakwebtv / Işılay Çolak
Gayrimenkul sektörü için oldukça hareketli geçen 2012 yılının son çeyreğinde, konut kredisi faizlerinin de düşmesiyle birlikte kampanyaların ardı arkası kesilmiyor. Yeni yılda yeni ev sahibi olmak isteyenleri düşünen konut üreticileri ise birbirinden cazip kampanyalar sunuyor. Bizde emlakwebtv.com olarak, bu kampanyaları sizin için bir araya toparladık.

EgeYapı-İz Tower: Kartal’da yapımı devam İz Tower projesi 21 kat, 163 daire ve 8 ticari üniteden oluşuyor. Projede 5 Ocak’a kadar sürecek 10 bin TL’lik indirim uygulanıyor.

Demir İnşaat-Ayışığı Vadi Evleri: Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Ayışığı Vadi Evleri 489 konuttan oluşuyor. Projede 15 Ocak’a kadar sürecek “Sadece yüzde 5 peşinat”, “ Altı ay süresince kredi taksitlerinin Demir İnşaat tarafından karşılanması”, “ Vade farksız ödeme”, “Kredi ödemelerine 8 ay sonra başlama”, “Hiç peşinatsız konut sahibi olma”, “Eski evlerin yenisi ile değiştirilmesi” seçeneklerinden oluşan 6 farklı kampanya uygulanıyor.

EgeYapı-Batışehir: Bağcılar’da inşa edilen Batışehir projesi 3 bin 143 adet daireden oluşuyor. Projedeki tüm konutlarda 5 Ocak’a kadar sürecek 10 bin TL indirim kampanyası uygulanıyor.

Babacan Yapı-Güneşli Express: Güneşli’de hayata geçirilen proje 158 adet daireden oluşuyor. Projede daire bedelinin 4’de biri peşinat olarak alınıyor, iki yıl süresince taksit ve ara ödeme yapılmadan ev sahibi olma imkânı sağlanıyor.

216 Yapı-216 Koru Çekmeköy: Çekmeköy’de 59 adet daireden oluşan projede Şubat sonuna kadar devam edecek yüzde 20 indirim uygulanıyor.

Teknik Yapı-Evora İstanbul: Teknik Yapı’nın Tuzla’da hayata geçirdiği projede, 31 Ocak’a kadar sürecek kampanya ile  yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Via Properties- Via Port Houses & Suites: Kurtköy’de hayata geçirilen karma projede 617 adet daire bulunuyor. Yeni yıl için düzenlenen k ampanya kapsamında daire alırken ödenmesi gereken yüzde 25’lik peşinatın ilk etapta sadece yüzde 1’i veriliyor, geri kalan yüzde 24’lük bedel ise aynı zamanda dairenin de teslim tarihi olan Eylül 2013’te ödeniyor. Kalan tutar ise en uygun faiz oranlarıyla projeye özel anlaşmalı banka kredisi ile ödeniyor.  Ayrıca şirket bünyesinde yapılan “0” sıfır faiz ile vade’lendirme imkanları da sunuluyor.

Yalçınlar Grup-Gölmahal Villaları: Büyükçekmece Gölü kıyısında hayata geçirilen projede 38 adet villa bulunuyor. Projede yani yıl kampanyası kapsamında 110 bin dolar tutarındaki yaşam alanını daha lüks bir konfora kavuşturan ekstralar hediye edilirken,  yüzde 35 peşin ödemelerde 60 aya kadar vade farksız vade uygulanıyor.

Soyak-Soyak Evostar: Halkalı’da hayata geçirilen proje de  Aralık’a kadar sürecek kampanya kapsamında tüm daireler dayalı döşeli olarak satılıyor. Ayrıca “Şimdi al teslimde ödemeye başla” seçeneği ile konut sahibi olmak isteyenler ödemelerine konutlarını teslim aldıkları zaman başlayabiliyor. Bunun yanı sıra kampanya dahilinde 30 ay 0 faizle ödeme imkanı da sunuluyor.

Selin Yapı-Rings İstanbul: Sancaktepe’de inşa edilen proje 4 farklı kampanya sunuluyor. “Evinizi Şimdi Alın, Ödemeye Taşındıktan Sonra Başlayın”, “Rings İstanbul’a özel yüzde 0.72 faiz oranıyla 120 aya kadar vade”, “Yüzde 40 peşin vade farksız olarak 48 ay taksit” ve “Peşinde yüzde 10 indirim” konut alıcılarını bekliyor.

Nissa İnşaat-Nissa O2: Bahçeşehir’de hayata geçirilen proje 230 konuttan oluşuyor. Projede, yeni yıl kampanyası süresince,  kişiye özel ödeme planları sunuluyor. Kredi kullanmak istemeyenler için ise herhangi bir faiz uygulanmadan, yüzde 30 peşinatla bir yıllık özel bir ödeme takvimi hazırlanıyor.

Mom Yapı-Glow3: Çekmeköy’de hayata geçirilen projeden 31 Aralık’a kadar ev alanların aidatlarını 1 yıl boyunca Mom Yapı ödüyor.

Babacan Yapı-Crowndeluxe: Babacan Yapı, Bahçeşehir projesinde kredi taksitlerini 1 yıl byunca üstleniyor. Ocak ayının ilk haftasuna kadar sürecek kampanyada sadece yüzde 10 peşinat alınıyor.