Yeni yılı evde geçirenlere sıradışı kampanyalar!

Yeni yılı evde geçirenler ya ev sahibi olacak ya da evlerini renklendirecek. İşte Yeni yılı evde geçirenler için sunduğumuz öneriler

Yeni yılı evde geçirenlere sıradışı kampanyalar!

Yeni yılı evde geçirenler için www.emlakwebtv.com ekibi farklı ev alternatiflerini hazırladı. Yeni yıl evlerini konut sahiplerine sunarken, evlerinizde keyifli nasıl vakit geçirilir hep birlikte bakalım.

Birçok inşaat firması yeni yıl kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri ve fiyatları sunarken, Yeni yılı evde geçirenler yeni evlerini tercih edebilir. Still İstanbul Diamond projesinde yılbaşına özel yüzde 12 indirim fırsat sunulurken, Cadde 24'de yılbaşına özel 3 yıl kira garantili son 10 dükkân satışları devam ediyor. Bunların dışında Future Park'ta günlük 87 TL taksitle ev sahibi olabilir ya da İstanbul 216'da 36 ay sıfır faiz imkanını kullanabilirsiniz. Ayrıca Gökdeniz Kartal'da yeni yıla özel 'sıfır peşinat' kampanyasına göz atabilir, yeni yılı evde geçirenler olarak bu muhteşem evleri kendinize yeni yıl hediyesi olarak satın alabilirsiniz.

Yeni yılı evde geçirenler aileleriyle süsledikleri evlerde daha rahat vakit geçirebilir. Emlakwebtv.com ekibi olarak da evlerinizi güzelleştirecek, size ilham verebilecek evlere hep birlikte bakalım.

İşte yeni yılı evde geçirenler için ev önerileri!