Yenimoda Evleri fiyatları 265 bin TL!

Eroğlu Gayrimenkul güvencesi ile hayata geçirilen Yenimoda Evleri fiyatlarının 265 bin TL'den başlıyor

Yenimoda Evleri fiyatları 265 bin TL!

Eroğlu Gayrimenkul güvencesi ile hayata geçirilen Yenimoda Evleri fiyatlarının 265 bin TL'den başlıyor. 18 bin 754 metrekare alan üzerinde inşa edilen Yenimoda Evleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden meydana geliyor. 

2011 yılında görücüye çıkan projenin yaşanan imar sonunu nedeniyle bir süre inşaatı durmuştu. Yenimoda Evleri'nda daireler Büyükçekmece Gölü ve deniz manzaralı. Büyükçekmece Gürpınar Albatros mevkiinde yer alan Yenimoda Evleri 7 blokta 145 adet daireden oluşuyor. Yenimoda Evleri satılık daire büyüklükleri ise 67 metrekareden başlıyor. 

Yenimoda Evleri fiyatları ise 265 bin lira ile 910 bin lira arasında değişiyor. Yenimoda Evleri'nden daire sahibi olmak için banka kredisi kullanılabiliyor. Projede aynı zmaanda peşin ödemelerde yüzde 8 indirim uygulanıyor. Yenimoda Evleri detayları için satış ofisini arayabilirsiniz.

Yenimoda Evleri fiyatları 265 bin TL!

Büyükçekmece Yenimoda Evleri sosyal donatıları içerisinde;  çocuk yüzme havuzu, açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik,  deniz manzarası, kafe ve kapalı otopark yer alıyor. Yenimoda Evleri projesi içerisinde ise ankastre beyaz eşyası ile teslim ediliyor. 

Yenimoda Evleri İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece'de yer alıyor. Örnek dairesi hazır durumda olan Yenimoda Evleri'nin zemin etüdü yapılmış olup deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edildi.

Yenimoda Evleri adres bilgisi : Pınartepe Mahallesi Atatürk Caddesi No: 34 Albatros Mevkii Gürpınar - Büyükçekmece - İstanbul 

Yenimoda Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 880 17 37
Web adresi : www.eroglu.com
E-posta adresi : info@eroglu.com

Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Yenimoda Evleri