Yenimoda Evleri

Eroğlu Gayrimenkul güvencesi ile inşa edilen Yenimoda Evleri az katlı evleri ile dikkat çekiyor

Yenimoda Evleri

Eroğlu Gayrimenkul güvencesi ile inşa edilen Yenimoda Evleri az katlı evleri ile dikkat çekiyor. Büyükçekmece'de konumlanan Yenimoda Evleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Yenimoda Evleri'nde daire büyüklükleri ise 67 metrekare ile 365 metrekare arasında değişiyor. 

18 bin 754 metrekare alan üzerinde yer alan Yenimoda Evler sosyal imkanları içerisinde; açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor. 

Yenimoda Evleri'nde fiyatlar 265 bin lira ile 910 bin lira arasında değişiyor. Proje 7 bloktan meydana geliyor. Yenimoda Evlerinden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Yenimoda Evleri teslim tarihi olarak 2015 Haziran ayını veriyor.Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Yenimoda Evleri İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece'de konumlanıyor. Yenimoda Evleri adres bilgileri şöyle; Pınartepe Mah. Atatürk Cad. No:34 Albatros Mevkii Gürpınar-Büyükçekmece/İstanbul

 

Yenimoda Evleri iletişim bilgileri
Telefon : 0212 880 17 37
Web : http://www.eroglu.com/

 

Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Yenimoda Evleri