Yenimoda

Yenimoda Evleri Eroğlu Gayrimenkul tarafından 18 bin 754 metrekare arsa alanı üzerinde Büyükçekmece’de inşa ediliyor

Yenimoda

Yenimoda Evleri büyüklükleri 67 metrekare ile 365 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 daire tiplerinden oluşuyor. 18 bin 754 metrekare arsa alanına sahip olan Yenimoda Evleri Eroğlu Gayrimenkul tarafından Büyükçekmece’de inşa ediliyor.

Toplam 145 adet dairenin bulunduğu Yenimoda Evleri 7 blok şeklinde tasarlanıyor. Bu yıl içinde teslim edilmesi planlanan Yenimoda Evleri kira getirisi 1.200 TL'den başlangıç fiyatı olarak ön görülüyor. Yenimoda Evleri satılık daire sahiplerine açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzları, güneşlenme terası, güvenlik, kafe, kapalı otopark hizmetleri sunuyor.

Yenimoda

Yenimoda Evleri fiyatları 265 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor. Krediye uygun olan Yenimoda Evleri için Eroğlu Gayrimenkul bünyesinde de taksitlendirme yapılıyor.

Yenimoda Evleri nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Yenimoda Evleri Eroğlu Gayrimenkul tarafından 18 bin 754 metrekare arsa alanı üzerinde Büyükçekmece’de inşa ediliyor. Büyükçekmece Albatros güzergahında yer alan Yenimoda Evleri Pınartepe Mahallesi’nde konumlandırılıyor.

Yenimoda Evleri adres bilgileri: Pınartepe Mah. Atatürk Cad. No:34 Albatros Mevkii Gürpınar-Büyükçekmece/İstanbul

YenimodaYeni Moda Evleri iletişim bilgileri
Telefon: 0212 880 17 37
Web: http://www.eroglu.com/

"Yenimoda" Başlıklı Haberin Galerisi

Yenimoda

Yenimoda

Yenimoda

Yenimoda

Firma Bilgisi: Eroğlu Gayrimenkul
Proje Bilgisi: Yenimoda Evleri