Yenitepe Kadıköy fiyat listesi!

Yenitepe Kadıköy satılık daire fiyatlarına haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Yenitepe Kadıköy fiyat listesi!

Yenitepe Kadıköy projesi Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 1+0, 1+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana gelen Yenitepe Kadıköy Evleri’nde toplam 1.100 adet konut yer alıyor. 21 katlı 4 blok şeklinde tasarlanan Yenitepe Kadıköy satılık daire büyüklükleri 61 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor.

Yenitepe Kadıköy özellikleri
-Yüzme havuzu
-Kuru temizle
-Kuaför
-Restoran
-Fitness Merkezi
-Sauna
-Otopark
-Güvenlik
-Market

Yenitepe Kadıköy fiyat listesi
2014 Temmuz güncellemelerine göre Yenitepe Kadıköy fiyat listesi 387 bin TL’den başlıyor. Yenitepe Kadıköy satılık daire fiyatları için maksimum fiyat olarak 1 milyon 500 bin TL veriliyor. Ortalama metrekare birim fiyatı 6 bin TL’den başlıyor.

Yenitepe Kadıköy ödeme planı
1,100 adet konuttan meydana gelen Yenitepe Kadıköy ödeme planı kapsamında yüzde 50 peşinat ödeniyor ve firma bünyesinde 30 aya kadar sıfır faizle taksitlendirme yapılıyor. Ayrıca yüzde 25 peşin alınarak geri kalan tutar banka kredisi ile ödeniyor.

Yenitepe Kadıköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat tarafından hayata geçirilen Yenitepe Kadıköy Fikirtepe bölgesinde konumlandırılıyor. Kartal-Kadıköy Metro hattına da yakın konumda yer alan Yenitepe Kadıköy merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

Yenitepe Kadıköy iletişim bilgileri
444 4 616

Proje Bilgisi: Yenitepe Kadıköy