Yenitepe Kadıköy fiyatları!

Yenitepe Kadıköy fiyatlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Yenitepe Kadıköy Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat tarafından Kadıköy'de yükseliyor

Yenitepe Kadıköy fiyatları!

Yenitepe Kadıköy fiyatlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Yenitepe Kadıköy Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat tarafından Kadıköy'de yükseliyor. Proje 21 katlı 4 bloktan meydana geliyor. Fikirtepe'de yükselen proje daire sahiplerine yüksek yaşam standartları sunuyor.

Yenitepe Kadıköy site özellikleri arasında, kuaför, kuru temizleme, restoran, fitness merkezi, açılır kapanır tavanlı yüzme havuzu, sauna, otopark, güvenlik, vitamin bar, market gibi hizmetler yer alıyor. Toplam 1100 adet konutun yer aldığı projede kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor.

Yenitepe Kadıköy fiyatları
Yenitepe Kadıköy fiyatları 438 bin TL'den başlıyor. Ortalama metrekare birim fiyatı 6 bin TL'den başlıyor. Projede daire büyüklükleri ise 61 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor.

Yenitepe Kadıköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan Yenitepe Kadıköy, köprülere ve bağlantı yollarına yakın konumda. Toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla da ulaşımı kolaylaştıran proje Kartal-Kadıköy metro hattına yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Yenitepe Kadıköy iletişim bilgileri
444 4 616

Proje Bilgisi: Yenitepe Kadıköy