Yenitepe Kadıköy nerede?

Yenitepe Kadıköy projesi 21 katlı 4 bloktan oluşuyor. Yenitepe Kadıköy nerede? bilgisine ulaşmak için haberimizin detaylarını inceleyebilirsiniz

Yenitepe Kadıköy nerede?

Yenitepe Kadıköy projesi Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de hayata geçiriliyor. Yenitepe Kadıköy projesinde 21 katlı 4 konut blok bulunuyor. Şehrin en eski yerleşim birimi Fikirtepe'de yükselen Yenitepe Kadıköy projesi yüksek yaşam standartları sunuyor.
Yenitepe Kadıköy satılık daire sahiplerine açılır kapanır tavanlı yüzme havuzu, kuaför, kuru temizleme, restoranlar, fitness merkezi, sauna, otopark, güvenlik, vitamin bar, market gibi hizmetler sunuyor.

Yenitepe Kadıköy'de toplam 1.100 adet konut yer alıyor. Kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa edilen Yenitepe Kadıköy projesinde daire büyüklükleri 61 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor. Özel peyzaj alanlarının yer aldığı Yenitepe Kadıköy'de ticari alan ve home ofisler de bulunuyor. Yenitepe Kadıköy'de fiyatlar 438 bin TL'den başlıyor.

Yenitepe Kadıköy nerede? bilgisinden önce; projede teslim tarihi Eylül 2016 olarak planlanıyor.

Yenitepe Kadıköy projesi nerede?
Projeyle ilgili merak edilen sorulardan biri Yenitepe Kadıköy nerede?
Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat tarafından inşa edilecek olan, İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Yenitepe Kadıköy, Asya-Avrupa geçiş noktasında, köprülere ve tüm bağlantı yollarına hakim, toplu taşıma araçlarına yakın konumuyla ulaşımı kolaylaştırıyor. Kartal-Kadıköy Metro hattına da yakın konumda yer alan Yenitepe Kadıköy merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

yenitepe kadıköy

Proje Bilgisi: Yenitepe Kadıköy