Yenitepe Kadıköy ödemeleri nasıl oluyor?

Yenitepe Kadıköy ödemeleri konut sahibi olmak isteyenlere birçok kolaylık sağlıyor

Yenitepe Kadıköy ödemeleri nasıl oluyor?

Yenitepe Kadıköy projesi Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Yenitepe Kadıköy'de 1.100 adet konut bulunuyor. 21 katlı 4 bloktan meydana gelen Yenitepe Kadıköy projesi satılık daire büyüklükleri 61 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor. Yenitepe Kadıköy projesi teslim tarihi Eylül 2016 olarak planlanıyor.

Yenitepe Kadıköy ödeme planından önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Yenitepe Kadıköy projesinde kuaför, kuru temizleme, restoran, fitness merkezi, açılır kapanır tavanlı yüzme havuzu, sauna, otopark, güvenlik, vitamin bar, market gibi hizmetler yer alıyor.

Kentsel dönüşüm kapsamında Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat tarafından hayata geçirilen Yenitepe Kadıköy ödeme planı konut sahiplerine kolaylıklar sağlıyor. Yenitepe Kadıköy ödemeleri peşin alımlarda yüzde 5 oranında indirim uygulanıyor. Yapı ruhsatı alındığı zaman daireler banka kredisine uygun hale gelecek. Ayrıca firma bünyesinde yüzde 50 peşinatla 30 ay sıfır faizle vade imkanı sunuluyor. Yenitepe Kadıköy'de A+ kalitesindeki konutlar B, B+ fiyatlarla sunuluyor. Ön talep aşamasında olan Yenitepe Kadıköy projesinde metrekare birim fiyatlarının kısa sürede 10 bin TL'ye ulaşması bekleniyor.

Yenitepe Kadıköy nerede?
İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan Yenitepe Kadıköy, köprülere ve bağlantı yollarına yakın konumda. Toplu taşıma araçlarına yakınlığıyla da ulaşımı kolaylaştıran proje Kartal-Kadıköy metro hattına yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

Yenitepe Kadıköy iletişim bilgileri
444 4 616

 

Proje Bilgisi: Yenitepe Kadıköy