Yenitepe Kadıköy projesi özellikleri

Yenitepe Kadıköy projesinin özellikleri Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu anlattı

Tasarımı Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından yürütülen 3 kat baza ve 21 katlı 4 adet blokta konut, ofis ve ticari alanlardan meydana gelen Yenitepe Kadıköy projesi Nuhoğlu İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 24 ay gibi kısa bir sürede tamamlanması hedeflenen Yenitepe Kadıköy projesinin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile ruhsat sürecinin de tamamlanarak 2'inci adada yıkım, kazı ve iksa çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlanması planlanıyor.

Konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan karma projenin 3 kat baza ve 21 katlı 4 adet blok bulunuyor. Büyüklükleri 67 - 250 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan 1100 konuta sahip Yenitepe Kadıköy projesi ile ilgili bilgileri Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu verdi. Nuhoğlu; projenin mimari özelliklerini de anlattı.

Yenitepe Kadıköy ödeme planı
Yenitepe Kadıköy ödeme planında 70 farklı ödeme planı konut sahiplerine sunuluyor. Yenitepe Kadıköy satış ofisine giren herkesi ev sahibi yapmak gibi hedefleri olduğunu belirten Ali Nuhoğlu "Minimum yüzde 15 peşinat ile yüzde 0 faizli 50 aya kadar vade imkanı da bulunuyor. Banka kredisi ile 120 aya kadar vade uzatılabiliyor" dedi.

Ankara'da Ofis, Konut, Alışveriş Alanları, Otel ve Eğlence Merkezinden oluşan yeni bir karma konseptli projeye başlamanın hazırlıklarını yapan Nuhoğlu İnşaat'ın sürdürdüğü projeler arasında; Gürpınar balık hali Adana-Erzurum'da 2 ayrı şantiyede yol inşaatı, Irak'taki hastane inşaatı, Medeniyet Üniversitesi inşaatı, Hitit Üniversitesi inşaatı, Çekmeköy Hastanesi inşaatı ve 1 milyon metrekarelik alanı kapsayan ve yapımı tamamlanan Yenikapı Meydan Projesi yer alıyor.

Proje Bilgisi: Yenitepe Kadıköy