Yenitepe Kadıköy projesi!

Yenitepe Kadıköy projesi Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat ortaklığı ile İstanbul Kadıköy’de yükseliyor

Yenitepe Kadıköy projesi!

Yenitepe Kadıköy projesi Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat ortaklığı ile İstanbul Kadıköy’de yükseliyor. Yenitepe Kadıköy projesinde 21 katlı 4 konut bloğu bulunuyor. Fikirtepe'de yükselen Yenitepe Kadıköy projesi yüksek yaşam standartları sunuyor. Yenitepe Kadıköy projesi satılık daire sahiplerine açılır kapanır tavanlı yüzme havuzu, kuaför, kuru temizleme, restoranlar, fitness merkezi, sauna, otopark, güvenlik, vitamin bar, market gibi ayrıcalıklar sunuyor. 

Yenitepe Kadıköy projesi!

Yenitepe Kadıköy'de toplam 1.100 adet konut yer alıyor. Kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa edilen Yenitepe Kadıköy projesi satılık daire büyüklükleri 61 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor. Özel peyzaj alanlarının yer aldığı Yenitepe Kadıköy'de ticari alan ve home ofisler de bulunuyor. Yenitepe Kadıköy projesi fiyatları 438 bin TL'den başlıyor. Yenitepe Kadıköy projesi teslim tarihi Eylül 2016 olarak planlanıyor. 

Yenitepe Kadıköy projesi!

Yenitepe Kadıköy projesi nerede?
Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat tarafından inşa edilecek olan, İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Yenitepe Kadıköy, Asya-Avrupa geçiş noktasında, köprülere ve tüm bağlantı yollarına hakim, toplu taşıma araçlarına yakın konumuyla ulaşımı kolaylaştırıyor. Kartal-Kadıköy Metro hattına da yakın konumda yer alan Yenitepe Kadıköy merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

 

Firma Bilgisi: Nuhoğlu Inşaat - Gülsa Inşaat
Proje Bilgisi: Yenitepe Kadıköy