Yenitepe Kadıköy projesinde talepler toplanıyor!

Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat, Kadıköy Fikirtepe’deki Yenitepe Kadıköy projesinde talep toplamaya başladı. Detayları Ali Nuhoğlu Emlakwebtv'ye anlattı

5 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat, İstanbul Anadolu Yakası’nın en merkezi lokasyonu Kadıköy Fikirtepe’de yer alan “Yenitepe Kadıköy” projesinde talep toplamaya başlıyor. Tasarımı Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından yürütülen modern çizgilere sahip proje, 5 kat baza ve 21 katlı 4 adet bloktan oluşacak. Geniş ölçekli proje, 24 ay gibi kısa bir sürede tamamlanacak.  Metrekaresi 5450 TL’den başlayan fiyatlarla talep toplamaya başlanan “Yenitepe Kadıköy” projesi kapsamında 1.100 konut inşa edilecek. Farklı ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde dizayn edilen “Yenitepe Kadıköy” projesinde büyüklükleri 67 - 250 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri mevcut.

Yenitepe Kadıköy ile ilgili olarak Emlakwebtv’ye konuşan Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, Fikirtepe’deki son durum hakkında da değerlendirme yaptı. Fikirtepe’deki şirketlerin ruhsat aşamasında olduğunu belirten Nuhoğlu, “Fikirtepe’de süreç başladı. Mimari projeler Büyükşehir Belediyesi tarafından onaylanıyor ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı üzerinden de ruhsatlandırılma yapılıyor. Şirketler de ruhsatlandırma sürecine girmiş bulunuyor” dedi.  Yenitepe Kadıköy projesinde ruhsat aşamasında olduklarını belirten Nuhoğlu, “Projede ruhsat aşamasındayız. Ön talep topladığımız bir dönem yaşıyoruz. 1000’e yakın hak sahibi ile anlaştık. Vatandaşlarla yüzde yüz bir anlaşma sağlamış durumdayız” dedi.

Proje Bilgisi: Yenitepe Kadıköy