Yenitepe Kadıköy satış ofisi

Yenitepe Kadıköy Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de inşa edilecek. Yenitepe Kadıköy satış ofisi bilgileri detayları haberimizde

Yenitepe Kadıköy satış ofisi

Yenitepe Kadıköy Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükselecek. Yenitepe Kadıköy projesinde 21 katlı 4 konut bloğu bulunuyor. Kentsel dönüşümün merkezi Fikirtepe'de yükselen Yenitepe Kadıköy yüksek yaşam standartları sunuyor.

Zengin sosyal donatıları bulunan Yenitepe Kadıköy satılık daire sahiplerine açılır kapanır tavanlı yüzme havuzu, kuaför, kuru temizleme, restoranlar, fitness merkezi, sauna, otopark, güvenlik, vitamin bar, market gibi hizmetler sunuyor.

Yenitepe Kadıköy'de toplam 1.100 adet konut yer alıyor. Kentsel dönüşüm projesi kapsamında inşa edilen Yenitepe Kadıköy projesinde daire büyüklükleri 61 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor. Özel peyzaj alanlarının yer aldığı Yenitepe Kadıköy'de ticari alan ve home ofisler de yer alıyor. Yenitepe Kadıköy'de fiyatlar 438 bin TL'den başlıyor. Yenitepe Kadıköy projesi teslim tarihi Eylül 2016 olarak planlanıyor.

Yenitepe Kadıköy nerede?
Yenitepe Kadıköy satış ofisi bilgilerinden önce, nerede olduğuna göz atalım. Nuhoğlu İnşaat ve Gülsa İnşaat tarafından inşa edilecek olan, İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Yenitepe Kadıköy, Asya-Avrupa geçiş noktasında, köprülere ve tüm bağlantı yollarına hakim, toplu taşıma araçlarına yakın konumuyla ulaşımı kolaylaştırıyor. Kartal-Kadıköy Metro hattına da yakın konumda yer alan Yenitepe Kadıköy merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

Yenitepe Kadıköy satış ofisi
Yenitepe Kadıköy satış ofisi için 444 4 616 telefon numarasında iletişim kurabilirsiniz. 

Proje Bilgisi: Yenitepe Kadıköy