Yenitepe Kadıköy'de satışlar tüm hızıyla sürüyor

Nuhoğlu İnşaat "Yenitepe Kadıköy" projesinde ilk ada satışlarında sona yaklaştı. Proje 2016' yılı içerisinde tamamlanacak

Yenitepe Kadıköy'de satışlar tüm hızıyla sürüyor

Nuhoğlu İnşaat tarafından Kadıköy'de hayata geçirilmekte olan Yenitepe Kadıköy projesinde ilk ada satışlarında sona yaklaşıldı. Konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan karma proje "Yenitepe Kadıköy"ü 2016 yılında bitirmeyi planlayan Nuhoğlu, projeyi 5 kat baza ve 21 katklı 4 blok halinde inşa edecek.

Yenitepe Kadıköy projesinde uygun ödeme fırsatları
Büyüklükleri 67-318 metrekare arasında değişen 1+0'dan 5+1'e kadar farklılaşan daire tiplerine sahip Yenitepe Kadıköy projesi, Kadıköy Fikirtepe'de hayata geçiriliyor. Projede 0 faizli 60 aya kadar vade imkanının yanı sıra banka kredisi ile 120 aya kadar uzanan vade seçeneklerinin bulunduğu Yenitepe Kadıköy'ün bölgenin en prestijli projesi olduğu bilgisini veren Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu, fiyatların şu an için metrekare başına 7.000 TL bandında seyrettiğini söyledi.

Projenin çok yakında metrekare bazında 10.000 TL bazına geleceğini de belirten Nuhoğlu: "5 yıl içinde 1.5 milyon metrekare alanda 40-50 bin konutun yer alacağı Fikirtepe, İstanbul’un merkezinde modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan modern bir semt halini alacak. " dedi.

Nuhoğlu İnşaat'tan ayrıcalıklı projeler
Ankara'da ofis, konut, alışveriş alanları, otel ve eğlence merkezlerinden meydana gelen yeni bir karma konsept proje için hazırlıklarını da sürdüren Nuhoğlu İnşaat, ayrıca Gürpınar Balık Hali, Adana ve Erzurum'da sürdürülen 2 ayrı şantiyede yol inşaatı gibi projeleri de yürütüyor. Firmanın yapımını üstlendiği diğer projeler arasında, Irak'a hastane, Medeniyet Üniversitesi, Hitit Üniversitesi ve Çekmeköy Hastanesi de bulunuyor. Nuhoğlu İnşaat ayrıca 1 milyon metrekarelik alanı kapsayan ve yapımı tamamlanan Yenikapı Meydan Projesine de imza atmış durumda. 
 

"Yenitepe Kadıköy'de satışlar tüm hızıyla sürüyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Yenitepe Kadıköy'de satışlar tüm hızıyla sürüyor

Firma Bilgisi: Nuhoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Yenitepe Kadıköy