Yeşil Direksiyon Toyota’nın

Oto World Asya’nın ana sponsorluğunda düzenlenen Altın Direksiyon Ödülleri’nde yeşil direksiyon Toyota’nın oldu

Yeşil Direksiyon Toyota’nın

28 Kasım 2012 / emlakwebtv
Has Şirketler Grubu ve Evra Group ortak girişimiyle Pendik’te inşasına başlanan Oto World Asya, 26 Kasım’da düzenlenen Altın Direksiyon Ödülleri’nin ana sponsoru oldu. Otomotiv pazarı için büyük önem taşıyan proje, Anadolu Yakasının ilk ve tek oto AVM’si olarak konumlanıyor.
Bu yıl 37’incisi düzenlenen Altın Direksiyon Ödülleri’nde Evra Group Başkanı Hasan Topaloğlu Orta – Üst sınıfın lideri BMW-Borusan’a ödüllerini takdim ederken, Has Şirketler Grubu Başkanı Ali Gedik yeşil direksiyon ödülünü Toyota’ya verdi.

Oto World Asya hakkında:
Projenin konumu, ulaşım açısından avantajlar sunması ve büyük yatırımların merkezini oluşturan bir bölge olması nedeniyle Pendik olarak belirlendi. 365 adet işyerinden oluşan Oto World Asya’nın 0 ve 2. el showroom, banka, cafe ve restoran düzeninde oluşturulması planlanıyor. 95 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Oto World Asya’da teslim tarihi 31 Aralık 2014 olarak belirlendi. Projede yer alan ticari ünitelerin metrekare başlangıç fiyatları ise lansman dönemine özel olarak 2 bin TL olarak belirlendi. proje hakkında detaylı bilgi almak için www.otoworld.com.tr adresine tıklayabilirsiniz.