Yeşil Vadi Konakları Satılık

Yeşil Vadi Konakları satılık daire fiyatları 350 bin liradan başlıyor, 1 milyon 400 bin dolara kadar çıkıyor

Yeşil Vadi Konakları Satılık

Yeşil Vadi Konakları Fiyat
Yeşil Vadi Konaklarında satılık dairelerin fiyatları 350 bin liradan başlıyor, 1 milyon 400 bin dolara kadar yükseliyor. Buna göre; 1+1 daireler 350 bin liradan; 2+1 daireler 650 bin liradan; 3+1 daireler 700 bin liradan; 5+2 dubleks daireler ise 1 milyon 400 bin dolardan satışa sunuluyor.
Projeden konut sahibi olmak için bedelin yüzde 25ini peşinat olarak veriyor. Kalan tutar için kredi kullanılıyor. Yeşil Vadide toplam 621 konut yer alıyor.

Yeşil Vadi Konakları satılık
Kiptaş projesi olarak Ümraniyede inşa edilen Yeşil Vadi Konakları; Erguvan, Akasya, Sedir, Ladin ve Manolya olmak üzere toplam beş bölümden meydana geliyor. Temeli yaklaşık 5 yıl önce atılan Yeşil Vadi Konaklarında 3 seneden bu yana yaşam devam ediyor. Proje 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipi seçeneği sunuyor. Ümraniye Yeşil Vadi Konaklarının ev sahiplerine sağladığı ayrıcalıklar arasında, alışveriş merkezi, basketbol-voleybol sahaları, tenis kortu, fitness center, otopark, yüzme havuzu, sauna, kreş ve yürüyüş alanları mevcut.

Yeşil Vadi Konakları Nerede


Daha Büyük Görüntüle