Yeşil Yaka Mesa Nurol fiyatları 2 milyon 510 bin TL'den başlıyor

İstanbul Büyükçekmece'de hayata geçirilen Yeşil Yaka Mesa Nurol fiyatları 2 milyon 510 bin TL'den başlıyor

Yeşil Yaka Mesa Nurol fiyatları 2 milyon 510 bin TL'den başlıyor

İstanbul Büyükçekmece'de hayata geçirilen Yeşil Yaka Mesa Nurol fiyatları 2 milyon 510 bin TL'den başlıyor. 

Satışların başladığı Yeşil Yaka projesi 320 bin metrekarelik eğilimli bir arazi üzerine kuruluyor. Büyükçekmece Karaağaç Mahallesi'nde Sırtköy Bulvarı olarak bilinen noktada yükselen Yeşil Yaka Evleri projesi 3 etap halinde yükselecek. 

Toplam 56 adet villadan meydana gelen proje 320 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. 5+2 tipinde konutların yer aldığı projede konut büyüklükleri 369 metrekare ila 379 metrekare arasında değişiyor. 

Yeşil Yaka Mesa Nurol fiyatları 2 milyon 510 bin TL'den başlıyor

Lansman öncesinde liste fiyatları üzerinden yüzde 8 indirim uygulanıyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 15+8 indirim yapılıyor. İsterseniz yüzde 20 peşinat ödeyerek, bir yıl sonra yüzde 20, iki yıl sonra ise yüzde 20'lik ara ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 40 konut bedeli ise 36 ay sıfır faizle vadelendiriliyor. Yeşil Yaka Mesa Nurol fiyatları 2 milyon 510 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Projenin sakinleri için sunduğu imkanlar arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, fotbol sahası, sinema, restoran, tenis kortu, sauna, kameralı güvenlik, basketbol sahası bulunuyor. Her villa için ise özel yüzme havuzu yer alıyor. 

3 etaptan oluşacak olan Mesa Nurol Yeşil Yaka projesinin ilk etabında 56 adet konut bulunuyor. Projede A tipi villalar 369 metrekare, B tipi villalar ise 379 metrekare büyüklüğü sahip. Yeşil Yaka'da ilk etap teslimleri ise 2017 yılı Ekim ayında başlayacak. 

 

Firma Bilgisi: mesa-nurol
Proje Bilgisi: Yeşil Yaka