Yeşil Yaka projesi fiyatları!

Mesa Mesken Sanayii ve Nurol GYO ortaklığı ile hayat bulan Yeşil Yaka projesi fiyatları için satış ofisinden bilgi alabilirsiniz

Yeşil Yaka projesi fiyatları!

Mesa Mesken Sanayii ve Nurol GYO ortaklığı ile hayat bulan Yeşil Yaka projesi fiyatları için satış ofisinden bilgi alabilirsiniz. Lansman öncesi satışların başladığı projede lansman fırsatlarından yararlanmak isteyenler internet sitesinden bilgi formu doldurabilirler. Büyükçekmece Karaağaç Mahallesi'nde Sırtköy Bulvarı olarak bilinen yerde yükselen Yeşil Yaka projesi 3 etaptan oluşacak. Yaşam projesi olarak geliştirilen proje320 bin metrekarelik bir arazi üzerinde kuruluyor. 

Yeşil Yaka projesi fiyatları!

Luxury Designer Outlet'in yakınında yükselen Yeşil Yaka projesi, Maslak ve Levent'e 25 dakika, Atatürk Havalimanı'na 20 dakika, Mall of İstanbul'a 15 dakika mesafede yer alıyor. 180 bin metrekarelik yeşil alan bulunan projede aynı zamanda 1500 metrekarelik gölete yer veriliyor. Yeşil Yaka teslimlerinin ise 2017 yılı Ekim ayında başlaması bekleniyor. 

Yeşil Yaka projesinin konut alacaklara sunduğu sosyal olanaklar içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, restoran, futbol sahası, sinema, sauna, restoran, yürüyüş parkuru bulunuyor. Villalar için ise özel yüzde havuzu yer alıyor. 

Yeşil Yaka projesi fiyatları!

Lansman öncesi liste fiyatları üzerinde yüzde 8 indirim uygulanan Yeşil Yaka projesinde peşin ödemelerde yüzde 15+8 indirim uygulanıyor. Mesa - Nurol güvencesi ile hayata geçirilen Yeşil Yaka fiyatları ise 2 milyon 510 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Yeşil Yaka projesi detaylı bilgileri için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Lansman avantajlarından yararlanmak isteyenler projenin internet sitesinden bilgi formu doldurabilirler. 

Firma Bilgisi: Mesa Mesken - Nurol GYO
Proje Bilgisi: Yeşil Yaka