Yeşil Yaka Projesi satışta!

Mesa Mesken Sanayii ve Nurol GYO imzası ile hayat bulan Yeşil Yaka projesi satışları başladı

Yeşil Yaka Projesi satışta!

Mesa Mesken Sanayii ve Nurol GYO imzası ile hayat bulan Yeşil Yaka projesi satışları başladı. 2017 yılı Ekim ayında teslim edilmesi planlanan Yeşil Yaka projesi Büyükçekmece Karaağaç Mahallesi'nde Sırtköy Bulvarı olarak bilinen noktada yükseliyor. 3 etaptan oluşacak projede lansman öncesi satışlar başladı. 

320 bin metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Yeşil Yaka projesi, 5+2 tipinde alanları 370 metrekare ila 380 metrekare arasında değişen 56 adet villadan meydana geliyor. Projenin ilk etabında 56 adet konuta yer veriliyor. 

Yeşil Yaka Projesi satışta!

Yeşil Yaka projesinin ev sahiplerine sunduğu sosyal donatılar arasında; açık yüzme havuzu, basketbol sahası, kapalı otopark, güvenlik, yürüyüş parkuru, çocuk yüzme havuzu, futbol sahası, sinema, restoran, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark gibi özellikler bulunuyor. 

Lansman öncesinde liste fiyatları üzerinde yüzde 8 oranında indirim yapılan projede peşin ödemelerde yüzde 15+8 indirim uygulanıyor. Yeşil Yaka fiyatları ise 2 milyon 510 bin TL ile 3 milyon TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede aynı zamanda vadeli ödeme koşuluna göre, yüzde 20 peşinat ödeniyor. 1 yıl sonra yüzde 20, iki yıl sonra yüzde 20'lik ara ödeme yapılıyor. Kalan yüzde 40 konut bedeli ise 36 ay sıfır faizle vadelendiriliyor. 

Yeşil Yaka Projesi satışta!

Yaşam projesi olarak geliştirilen Yeşil yaka Mesa Nurol Projesi, Maslak ve Levent'e 25 dakika, Atatürk Havalimanı'na 20 dakika, Mall of İstanbul'a 15 dakika, Marmara Park ve Torium AVM'ye ise 10 dakika mesafede konumlanıyor. 

Firma Bilgisi: Mesa Mesken - Nurol GYO
Proje Bilgisi: Yeşil Yaka