Yeşil Yaka projesinde satışlar başladı

Mesa ve Nurol ortaklığı ile doğanın içinde bir yaşam sunan Yeşil Yaka projesinde satışlar başladı

Yeşil Yaka projesinde satışlar başladı

Mesa ve Nurol ortaklığı ile doğanın içinde bir yaşam sunan Yeşil Yaka projesinde satışlar başladı. Korusu, 180 bin metrekarelik peyzaj alanı, gölet manzarası ve sosyal olanakları ile dikkat çeken proje huzurlu ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. 

56 villadan oluşan projede Söğüt ve Sedir olmak üzere iki farklı tip villa bulunuyor. Büyüklükleri 369 metrekare ile 379 metrekare arasında değişen villaların yer aldığı Yeşil Yaka fiyatları Söğüt 2 milyon 510 bin TL ile 2 milyon 936 bin TL arasında, Sedir ise 2 milyon 553 bin TL ile 2 milyon 814 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 

Çocuklar için özel dizayn edilmiş alanlar

Sakinlerine açık havada spor yapma keyfi, basketbol ve mini futbol sahaları, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness ve spor merkezi gibi imkanlar sunan Yeşil Yaka projesinde yaşayanlar akşamları da açık hava sinemasında fil seyredebilecekler. 

Çocukların güvenli ve çeşitli aktivite alanları ile donatılmış parklarda eğlenebileceği özel alanların mevcut olduğu projede çocuklar için tırmanma duvarı, ağaç evler, kaykay pistleri ve yaş gruplarına göre dizayn edilmiş parklar bulunuyor. 

Yeşil Yaka projesinde satışlar başladı

Her yere kolay ulaşım

3. Havalimanı ve çevresindeki Atakent, Halkalı, Bahçeşehir gibi gelişen bölgelere komşu. Hadımköy Otoyolu gişelerine 5 dakika mesafedeki proje, çevresindeki eğitim ve hastanelere olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Yeşilyaka’dan Maslak-Levent’e 25 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Mall of İstanbul’a uzaklığı ise 15 dakika.

Yeşilyaka’nın Büyükçekmece Marina, Marmara Forum ve Bahçeşehir ile Akbatı AVM’ye uzaklıkları da sadece 10 dakika. Yakında hizmete girecek olan ve dünyaca ünlü lüks markaları buluşturacak Türkiye’nin ilk designer outlet’i Luxury Designer Outlet ise Yeşilyaka’ya sadece birkaç adım mesafede.

Firma Bilgisi: mesa-nurol
Proje Bilgisi: Yeşil Yaka