Yeşildağ İnşaat’tan Mari Rezidans’a özel kampanya

Yeşildağ İnşaat tarafından Kağıthane bölgesinde hayata geçirilen Mari Rezidans Projesi’nde, konut sahibi olmak isteyen özel fırsatlar sunuluyor

Yeşildağ İnşaat’tan Mari Rezidans’a özel kampanya


İstanbul’un en merkezi ve ulaşımı kolay lokasyonlarından biri olan Kağıthane bölgesinde yaklaşık 3,5 ay önce hayata geçen Mari Rezidans Projesi’nde fiyatlar 390 bin TL ile 741 bin TL arasında değişiyor. E-5 aksında yer alması, Avrupa yakasının en önemli iş ve yaşam merkezlerine çok yakın konumlanması, özgün mimari tasarımı, blokların çevresinin açık olup, önü kapanmaz bir manzara sunması, çevreci ürünler kullanması gibi avantajlardan ötürü yatırımcısının yüzünü güldürüyor.

Geçici bir süre için yüzde 30’u peşin yüzde 70’i anahtar tesliminde ödeyin
İki yıl içinde yatırımcısının kârını ikiye katlamaya hazırlanan; İstanbullulara hem yatırım hem yaşam kalitesi sunan Mari Rezidans Projesi’nde dairelerin, 2014 sonunda anahtar teslimi yapılarak ev sahipleriyle buluşması planlanıyor. Mari Rezidans Projesi 2 bin 500 metrekarelik bir alandaki 140 daireden oluşuyor. Merkezi konumu ve modern mimari tasarımıyla dikkat çeken Mari Rezidans Projesi 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle sahiplerini bekliyor.

Yeşildağ İnşaat'ın otel konforunda ve hizmet standartlarında projelendirdiği Mari Rezidans, Kağıthane bölgesindeki ilk kentsel dönüşümünün önemli adımını oluşturuyor.

Mari Rezidans hakkında detaylı bilgi için: www.marirezidans.com

Firma Bilgisi: Yeşildağ Inşaat
Proje Bilgisi: Mari Rezidans