Yeşildağ Sıra Evler kiralık daire fiyatları 1.200 TL'den!

Yeşildağ İnşaat tarafından hayat bulan Yeşildağ Sıra Evler kiralık daire fiyatları 1.200 TL'den başlayacak

Yeşildağ Sıra Evler kiralık daire fiyatları 1.200 TL'den!

Yeşildağ İnşaat tarafından hayat bulan Yeşildağ Sıra Evler kiralık daire fiyatları 1.200 TL'den başlayacak. Kağıthane Talatpaşa Mahallesi'nde yükselen Yeşildağ Sıra Evler, Perpa metrobüs durağına 1 dakika yürüme mesafesinde konumlanıyor. 6 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Yeşildağ Sıra Evler projesi toplam 87 adet daireden oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer verilen Yeşildağ Sıra Evler satılık daire alanları 65 metrekare ila 150 metrekare arasında değişiyor. 

Yeşildağ Sıra Evler kiralık daire fiyatları 1.200 TL'den!

2017 yılının Mart ayında teslim edilmesi beklenen Yeşildağ Sıra Evler fiyatları 235 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden ev sahibi alacaklara yüzde 50 peşinat ile 36 ay sıfır faizle vade yapılıyor. Aynı zamanda yüzde 30 peşinat ile kalan konut bedelini teslimde ödeme fırsatı sunuluyor. Yeşildağ Sıra Evler kiralık daire fiyatlarının ise proje tamamlandığında bin 200 TL'den başlaması bekleniyor.

Az katlı mimarisi ile dikkat çeken projede kameralı güvenlik ve güvenlik bulunuyor. Yeşildağ Sıra Evler Kağıthane projesinde daireler ise ankastre ürünler ile donatılıyor. Proje, Kağıthane Talatpaşa Mahallesi'nde yükseliyor. Merkezi bir noktada olması nedeniyle tercih edilen proje İstanbul'un merkezlerine oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Yeşildağ Sıra Evler, Perpa metrobüs durağına 1 dakika yürüme mesafesi uzaklıkta. Yeşildağ Sıra Evler teslim tarihi olarak 2017 yılı Mart ayı planlanıyor. 

 

Firma Bilgisi: Yeşildağ Inşaat
Proje Bilgisi: Yeşildağ Sıra Evler