Yeşildağ Sıra Evler Mart 2017'de teslim edilecek

İstanbul Kağıthane'de Yeşildağ İnşaat tarafından hayata geçirilen Yeşildağ Sıra Evler Mart 2017'de teslim edilecek

Yeşildağ Sıra Evler Mart 2017'de teslim edilecek

Mart 2017'de teslim edilmesi planlanan Yeşildağ Sıra Evler, Yeşildağ İnşaat imzası taşıyor. Merkezi noktalara yakınlığı ile dikkat çeken proje Kağıthane Talatpaşa Mahallesi'nde  yükseliyor. 

Az katlı mimarinin hakim olduğu Yeşildağ Sıra Evler projesi 6 bin 500 metrekare arazi alanı üzerinde inşa ediliyor. 4 blokta toplam 87 adet daireye yer verilen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor. Yeşildağ Sıra Evler satılık daire alanları ise 65 metrekare ila 150 metrekare arasında değişiyor. 

 

Yeşildağ Sıra Evler Mart 2017'de teslim edilecek

 

Kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi özelliklerin bulunduğu Yeşildağ Sıra Evler projesinde daireler ankastre ürünler ile teslim ediliyor. Kağıthane'de inşa edilen proje Perpa metrobüs durağına 1 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Mart 2017'de teslim edilmesi planlanan Yeşildağ Sıra Evler Yeşildağ İnşat imzası taşıyor. 

Yeşildağ Sıra Evler fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri

Ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 50 peşinat ile 36 ay sıfır faizle vade yapılan projede aynı zamanda yüzde 30 peşinattan sonra kalan bedelin teslimde ödeme fırsatı sunuluyor. Yeşildağ Sıra Evler fiyatları 235 bin TL'den başlayıp 445 bin TL'ye kadar yükseliyor. Yeşildağ Sıra Evler kiralık daire fiyatlarının ise 1.200 TL'den başlaması bekleniyor. 

Firma Bilgisi: Yeşildağ Inşaat
Proje Bilgisi: Yeşildağ Sıra Evler