Yeşildağ Sıra Evler satılık daire fiyatları 235 bin TL'den!

İstanbul Kağıthane'de yükselen Yeşildağ Sıra Evler satılık daire fiyatları 235 bin TL'den başlıyor

Yeşildağ Sıra Evler satılık daire fiyatları 235 bin TL'den!

İstanbul Kağıthane'de yükselen Yeşildağ Sıra Evler satılık daire fiyatları 235 bin TL'den başlıyor. Yeşildağ İnşaat tarafından hayat bulan projede teslimlerin 2017 Mart ayında yapılması planlanıyor. Az katlı mimarisi beğeni toplayan Yeşildağ Sıra Evler,  6 bin 500 metrekarelik arazi alanı üzerinde yayılıyor. 

Yeşildağ Sıra Evler'in ev sahiplerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik mevcut. Yeşildağ Sıra Evleri projesinde daireler ise ankastre beyaz eşya ürünler ile donatılıyor. 

Kağıthane Talatpaşa Mahallesi'nde konumlanan Yeşildağ Sıra Evler , Perpa metrobüs durağına 1 dakika yürüme mesafesinde. Merkezi bir  lokasyona sahip olan proje ev sahibi olmak isteyenler için oldukça ideal .

Yüzde 50 peşinat ile 36 ay sıfır faizle vade ile ev sahibi olunabilen Yeşildağ Sıra Evler projesinde yüzde 30 peşinat ile kalan konut bedelinin teslimde ödeme fırsatı da sunuyor. Yeşildağ Sıra Evler fiyatları ise 235 bin TL'den başlıyor. Yeşildağ Sıra Evler kiralık daire fiyatlarının ise 1.200 TL'den başlaması bekleniyor.

6 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yayılan Yeşildağ Sıra Evler toplam 4 blokta toplam 87 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 ve 3+2 dubleks daire tiplerine yer verilen projede daireler alanları 65 metrekare ila 150 metrekare arasında değişen büyüklüklerde tasarlanıyor. Mart 2017'de teslim edilmesi planlanan Yeşildağ Sıra Evler Yeşildağ İnşaat imzası ile hayat buluyor. 

Firma Bilgisi: Yeşildağ Inşaat
Proje Bilgisi: Yeşildağ Sıra Evler