Yeşilyaka Mesa Nurol fiyatları!

Yeşilyaka Mesa Nurol fiyatları minimum 2 milyon 510 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Yeşilyaka Mesa Nurol fiyatları!

Mesa Mesken ile Nurol İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Yeşilyaka, İstanbul Avrupa Yakası’nın Büyükçekmece ilçesine bağlı Karaağaç Mahallesi, Sırtköy Bulvarı üzerinde yükseliyor. Doğa ile iç içe bir yaşam alanı sunan proje, aynı zamanda merkezi noktalara da yakın mesafede.

Toplam 320 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlanan Yeşilyaka Mesa Nurol projesinin ilk bölümü 56 adet villadan meydana geliyor. Sedir Villaları ile Söğüt Villaları’ndan oluşan bu bölümde teslimlerin 2017 yılının Ekim ayında başlaması planlanıyor.

Yeşilyaka Büyükçekmece projesinin ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; tenis kortları, basketbol sahası, mini futbol sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness ve spa merkezi,  açık hava sineması, tırmanma duvarı, ağaç evler, kaykay pistleri ile çocuk oyun alanları bulunuyor.

Nurol Yeşilyaka; 3. Havalimanı ve çevresindeki Atakent, Halkalı, Bahçeşehir gibi gelişen bölgelere komşu. Hadımköy Otoyolu gişelerine 5 dakika mesafede. Yeşilyaka’dan Maslak-Levent’e 25 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Mall of İstanbul’a ise 15 dakikada ulaşmak mümkün.

Tamamı villa konseptinde tasarlanan Yeşilyaka Karaağaç projesinde villaların büyüklüğü 369 metrekare ila 379 metrekare arasında değişiyor. Yeşilyaka Mesa Nurol fiyatları ise şöyle;

Söğüt Villaları fiyatları minimum 2 milyon 510 bin TL’den başlıyor, maksimum 2 milyon 936 bin TL’ye kadar çıkıyor. Sedir Villaları fiyatları ise 2 milyon 553 bin TL ile 2 milyon 814 bin TL arasında farklılık gösteriyor.

Karaağaç Yeşil Yaka projesinin ödeme planına göre; tamamı peşin alımlarda yüzde 15 oranında indirim yapılıyor. Vadeli alımlarda ise tutarın yüzde 20’si peşinat olarak veriliyor, 12 ve 24 ay sonra yüzde 20’lik iki ayrı ara ödeme yapılıyor, geriye kalan tutar ise 40 ay vadede eşit taksitler halinde ödeniyor.

 

Firma Bilgisi: Mesa Mesken Ile Nurol Inşaat
Proje Bilgisi: Yeşilyaka Mesa Nurol