Yeşilyaka'da satışlar devam ediyor

Mesa Mesken Sanayii A.Ş. ve Nurol GYO imzası ile İstanbul Büyükçekmece'de hayat bulan Yeşilyaka'da satışlar devam ediyor

Yeşilyaka'da satışlar devam ediyor

Mesa Mesken Sanayii A.Ş. ve Nurol GYO imzası ile İstanbul Büyükçekmece'de hayat bulan Yeşilyaka'da satışlar devam ediyor. 3 etap şeklinde planlanan Yeşilyaka projesi Büyükçekmece Karaağaç Mahallesi'nde Sırtköy Bulvarı olarak bilinen yerde yükseliyor. 

320 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yayılan Yeşilyaka Mesa Nurol projesi 56 adet villadan meydana geliyor. 5+2 tipinde tasarlanan villaların büyüklükleri 369 metrekare ile 379 metrekare arasında değişiyor. 2017 yılı Ekim ayında teslim edilmesi planlanan projde huzurlu bir yaşam sunuluyor. 

Yeşilyaka'da satışlar devam ediyor

Yeşilyaka fiyatları ise 2 milyon 510 bin TL'den başlayıp 2 milyon 936 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz.  

Mesa - Nurol imzası ile yükselen Yeşilyaka projesinin satışa sunulan ilk etabında 56 adet konut bulunuyor. Yeşilyaka'da A tipi villalar 369, B tipi villalar ise 379 metrekare büyüklüğe sahip. Her villanın ise 1 dönümlük arsası bulunuyor. 

Yeşilyaka'da satışlar devam ediyor

Projenin konut sahiplerine sunduğı sosyal imkanlar arasında açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, furbol sahası, sinema, sauna, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru ve tenis kortu bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: mesa-nurol
Proje Bilgisi: Yeşilyaka Mesa Nurol