Yeşilyurt’ta sıfır faiz silahını çekti

Yeşilyurt İnşaat’ın Kurtköy’de inşa ettiği Still İstanbul Diamond projesinde yüzde 5 peşinatla ve 24 ay sıfır faizle konut sahibi olunabiliyor.

Yeşilyurt’ta sıfır faiz silahını çekti

Yeşilyurt İnşaat'ın Kurtköy'de inşa ettiği Still İstanbul Diamond projesinde yüzde 5 peşinatla ve 24 ay sıfır faizle konut sahibi olunabiliyor. Buna göre projede peşinatlar 10 bin 450 TL'den başlıyor. Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, projede uygulanan kampanya ile ilgili bilgi verdi. Projelerinde 24 ay sıfır faizle konut satışı yaptıklarını söyleyen Yeşilyurt, peşinat olarak ise konut bedelinin minimum yüzde 5'i kadarını aldıklarını açıkladı. Bunun yanı sıra peşin ödemelerde yüzde 10 indirim ve isteyen müşteri için 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

64 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Still İstanbul Diamond'ın yüzde 85'i yeşil alana ayrıldı. 2 blokta toplam 214 konut yer aldığı projenin 2015 yılının Aralık ayında teslim edilmesi hedefleniyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Fiyatlar ise 209 bin TL'den başlayarak 555 bin TL'ye kadar yükseliyor.