Yeşilyurt'tan Zonguldak'a 90 milyonluk yatırım

Yeşilyurt İnşaat Zonguldak Kozlu'da hayata geçireceği Rüya Kent Prestij'in inşaat çalışmalarını sürdürüyor. Proje 90 milyon TL'ye mal olacak.

Yeşilyurt'tan Zonguldak'a 90 milyonluk yatırım

Yeşilyurt İnşaat, Zonguldak'ın Kozlu ilçesinde inşa etiği Rüya Kent Prestij'in çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. PRoje 90 milyon TL'ye mal olacak. 

Yeşil ve maviyle bütünleşen proe 'Rüya Kent Prestij'
İstanbul, Ankara ve Zonguldak'ta hayata geçirdiği projelerle 600'ün üzerinde yatırımcıya konut satışı gerçekleştiren Yeşilyurt İnşaat, Dream City projesinin ardından yeniden Zonguldak'a yöneldi. Yeni projesi için Zonguldak Kozlu'yu seçen firma, Rüya Kent Prestij projesinin inşa çalışmalarını da tüm hızıyla sürdürüyor. 

90 milyon TL'lik yatırım
İnşa çalışmalarının Haziran 2016 tarihinde başladığı Rüya Kent Prestij yaklaşık 23 bin metrekarelik arsa alanı ve 65 bin metrekarelik inşaat alanından oluşuyor. Proje, 13 katlı 5 bloktaki 261 adeti konut ve toplam 14 villadan meydana geliyor. 12 adet de ticari birim barındıran Rüya Kent'te toplam 275 adet bağımsız birim bulunuyor. 

136 bin 800 TL'den başlayan fiyatlarla
Teslimlerin Haziran 2016 döneminde gerçekleştirileceği Rüye Kent Prestij'de daire fiyatları ise 136.800 TL'den başlıyor ve 747 bin TL'ye kadar farklılık gösteriyor. Geliştirilen kampanyalarla peşin alımlarda yüzde 10 indirim hazırlayan firma, yatırımcılara ayrıca 24 aya 0 faiz ve 120 aya banka kredili imkanlar sunuyor.

Zonguldak'a kimlik kazandıracak proje
Yeni projenin Zonguldak'a kimlik katacağını söyleyen Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt "Projemiz bölge halkına iş olanağı sağlayacak. Çağdaş ve modern bir proje olma özelliği ile öne çıkacağını düşündüğümüz projemizin yüzde 30’unun satışı tamamlandı” açıklamasında bulundu. 

Firma Bilgisi: Yeşilyurt Inşaat
Proje Bilgisi: Rüya Kent Prestij