Yesshill Residence Edirne!

Era yapı imzası taşıyan Yesshill Residence Edirne 2 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Yesshill Residence Edirne!

Era yapı imzası taşıyan Yesshill Residence Edirne 2 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 20 adet dairenin yer aldığı projede 2+1 daire tipleri bulunuyor. Yesshill Residence Edirne satılık daire büyüklükleri ise 114 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Yesshill Residence Edirne!

Akıllı ev sistemleriyle donatılan Yesshill Residence Edirne'de fitness merkezi yer alıyor. Projenin daire özellikleri arasında ise ankaste beyaz eşya ve kombi bulunuyor. Zemin+7 kattan oluşan Yesshill residence projesinde dairelerin yanı sıra 1 adet dükkan bulunuyor. 

Yesshill Residence Edirne fiyatları ise 135 bin lira ile 150 bin lira arasında değişiyor. Projede daireler banka kredisi için uygun. Yesshill Residence kiralarının 800 liradan başlangıç göstermesi bekleniyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Yesshill Residence Edirne!

Edirne Dörtkayalar Mevkii'nde inşa edilen Yesshill Residence Edirne'nin akıllı ev sistemi uygulanan ilk projesi olma özelliği taşıyor. Akıllı ev sistemi sayesinde herhangi bir su baskını, gaz ya da elektrik kaçağı, hırsızlık durumlarında cep telefonunuza mesaj geliyor. 

Edirne'de yer alan proje Trakya Üniversitesi Ayşekadın Kampüsü'ne 5 dakika, İstanbul - Kapıkule Otoyolu'na ise 2 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Yesshill Residence Edirne!

Yesshill Residence Edirne adres bilgisi : Şükrü Paşa Mahallesi Turan Dursun Caddesi Merkez - Edirne

Yesshill Residence Edirne iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0284 236 00 02 
Web adresi : yesshill.com
e-posta adresi : info@erayapiinsaat.com

Firma Bilgisi: Era Yapı
Proje Bilgisi: Yesshill Residence