Yiğitoğlu Valory Çeşme ile sektöre giriş yapıyor

Yiğitoğlu Grup, Valory Çeşme projesi ile gayrimenkul sektörüne adım atmaya hazırlanıyor. Projede anahtar teslimleri 2018 yılında yapılacak.

Yiğitoğlu Valory Çeşme ile sektöre giriş yapıyor

Yiğitoğlu Grup, gayrimenkul sektörüne Dalyan'da hayata geçireceği Valory Çeşme ile adım atmaya hazırlanıyor. Denize sıfır konumda inşa edilecek proje, özel manzarası ve bahçe kullanım alanlarıyla dikkat çekiyor. Valory Çeşme'nin temelleri Eylül 2017'de atılacak . Teslimlerin ise 2018 yılı içinde yapılması planlanıyor. 

Yiğitoğlu:"Sektör güçlü bir potansiyel taşıyor"
Yiğitoğlu Grup'un 60 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi ile gayrimenkul sektörüne giriş yapmaya hazırlandığını söyleyen Yiğitoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emrullah Yiğitoğlu farklı sektörlere hareketlelik ve dinamizm katan gayrimenkul sektörünün güçlü bir potansiyel taşıdığını söyledi. Yiğitoğlu, grup olarak gayrimenkul sektöründe güçlü bir oyuncu olma hedefiyle davrandıklarını açıklayarak: "Yaptığımız her işte paydaşlarımıza katma değer sağlama anlayışıyla hareket eden bir Grup olarak gayrimenkul sektöründe de farklılık yaratacak projelere imza atıp, sektöre değer katarak, sürdürülebilir güçlü bir büyüme yakalayacağımıza inanıyoruz”  dedi. 

Yiğitoğlu Valory Çeşme ile sektöre giriş yapıyor

Sırada İzmir ve İstanbul var
Yiğitoğlu Grup'un gayrimenkul sektörün uzun vadeli baktığını ve önümüzdeki dönemde de İzmir ve İstanbul'da projeler hayata geçirmeyi planladıkları bilgisini de veren Yiğitoğlu bu projelerin konut ve işyerinden oluşan karma projeler olma niteliğini taşıyacağını da belirtti. 

Yiğitoğlu Grup gayrimenkul sektörüne adım atıyor
Farklı sektörlerde 60 yıla yakın zamandır faaliyetlerini sürdüren Yiğitoğlu Grup, ilk projesi için Çeşme Dalyan'ı seçti. Valory Çeşme adıyla hayata geçirilecek proje Valory Çeşme ismini taşıyacak. Projede taş ev konseptiyle hayata geçirilecek konutlara yer verilirken, bölgenin denize sıfır ve müstakil bahçeli tek yatırımı olma özelliğini taşıyacak.

5 farklı tipte daireler
Valory Çeşme projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tipinde olmak üzere 5 farklı tipte konut birimine yer verilecek. Bu konutların genişlikleri 95 metrekareden başlayacak ve 263 metrekareye kadar çıkabilecek. 13 düz, dubleks ve tripleks kat mülkiyet tapulu konutun bulunduğu projenin yüzde 90'ı ise eniz manzaralı olacak. Konut sahipleri evlerinin önünden denize girme olanağına sahip olurken, tekne sahipleri de projenin yanı başındaki marinadan yararlanabilecek. Kalabalıktan uzak, doğa ile iç içe bir yaşam seçeneği oluşturmayı hedefleyen Valory Çeşme projesi, kapalı otopak ve açık yüzme havuzu gibi seçenekler de barındıracak. 

Denize sıfır, taş ev konsepti
Valory Çeşme'nin Dalyan'a değer katacak, özgün ve ayrıcalıklı bir proje olacağını ve Dalyan'da hem taş ev hem de denize sıfır konumda müstakil bahçeli bir konsept ile inşa edileceği bilgisini veren Yiğitoğlu: "Teknenizi bağlama özelliği bulunan ve kat mülkiyet tapusu veren  site konseptinde başka bir proje bulunmuyor. Valory Çeşme projemizin 100 metre ilerisinde de Çeşme’nin en güzel koylarından biri olan Kocakarı Plajı yer alıyor..." açıklamasını yaptı.  Yiğitoğlu, Varoy Çeşme'nin inşaat çalışmalarının 2017 yılı Eylül ayında başlayacağını ve anahtar teslimlerinin ise Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirileceğini de belirtti

 

Firma Bilgisi: yiğitoğlu grup
Proje Bilgisi: valory çeşme