Yildirim Kuleli Evleri

Yildirim Kuleli Evleri, Yıldırım Yapı Grubu tarafından hayata geçiriliyor

Yildirim Kuleli Evleri

Yildirim Kuleli Evleri, Yıldırım Yapı Grubu tarafından hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin yer aldığı Yildirim Kuleli Evleri, 6 katlı 4 blok olarak inşa ediliyor. Yaşamın başladığı Yildirim Kuleli Evleri’nde Sardunya, Gardenya, Akasya ve Kamelya adlı konutlar bulunuyor.

Yildirim Kuleli Evleri konut sahiplerine televizyon odası, fitness center, kamera sistemi, lüks lake kaplama, güvenlik hizmetleri, kartlı geçiş, fransız balkon, akıllı sayaç gibi hizmetler sunuyor.

Kağıthane, Taksim ve Beşiktaş'a yakın konumda bulunan Yildirim Kuleli Evleri büyüklükleri 60 metrekare ile 82 metrekare arasında değişiyor. Geçtiğimiz yıl 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışları gerçekleşen Yildirim Kuleli Evleri kiralamaları da şu sıralar devam ediyor.

Aralık 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Yildirim Kuleli Evleri özellikleri arasında TTnet ve Superonline fiber internet alt yapıları, masa tenisi,  Türk hamamı, sauna, çocuk oyun alanları, havuz başında ve piknik alanlarında oturma grupları, alternatifli TV uydu sistemi , bilardo salonu, plates-aerobic salonu,sinema, TV izleme salonu, kafe ve hazır site yönetimi bulunuyor.

Yildirim Kuleli Evleri nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Yildirim Kuleli Evleri Bomonti’de konumlandırılıyor.

Yildirim Kuleli Evleri iletişim bilgileri
444 2 189

Firma Bilgisi: Yıldırım Yapı Grubu
Proje Bilgisi: Yıldırım Kuleli Evleri