Yıldız Entegre Intermob Mobilya Fuarı'nda

Türkiye’nin ağaç sanayiinde lider firması Yıldız Entegre, 22-26 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Intermob 19’uncu Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojileri Fuarı’nda en yeni ürünleriyle yer alıyor

Yıldız Entegre Intermob Mobilya Fuarı'nda

Türkiye’nin ağaç sanayiinde  lider firması Yıldız Entegre, 22-26 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Intermob 19’uncu  Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojileri Fuarı’nda en yeni ürünleriyle yer alıyor. 
Türkiye’nin ağaç sanayisinde pazar liderliğini elinden bırakmayan Yıldız Entegre, 22-26 Ekim tarihleri arasında, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen “Intermob Mobilya Fuarı”nda bir kez daha tasarımlarıyla fark yaratan ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Tasarım ve teknolojiyi harmanlayarak ahşap ürünleri yeniden tanımlayan Yıldız Entegre, “Vario” markası kapsamında en yeni parke, kapı, levha ürünlerini bu fuarda sergiliyor. 

Yıldız Entegre Intermob Mobilya Fuarı'nda

Yüksek teknoloji ahşabın doğallığıyla bütünleşiyor

Tüketicilerin modern hayatlarının günümüzdeki doğal özlemlerinden yola çıkan ve yüksek teknolojiyi bu ürünlere başarıyla entegre eden Yıldız Entegre, bu yıl da fuarın yıldızı olmayı sürdürüyor. 

Yıldız Entegre’nin estetik çizgisiyle mekanlara hayat veren Vario ürünleri banyodan mutfağa evin her köşesinde yer bulurken; ofisler, hastaneler ve oteller gibi her türlü iç mekan düşünülerek tasarlanmış farklı panel modellerini de bünyesinde bulunduruyor.

Yıldız Entegre Intermob Mobilya Fuarı'nda

Vario ürünleri farklı dizayn ve tasarımların yanı sıra son kullanıcıya da bazı avantajlar sağlıyor. Son teknolojinin kullanıldığı ürünlerin yüzeyindeki benzersiz hareler ve dokusu ise girdiği mekanlara estetik ve dekoratif görünümü aynı anda getiriyor. 

Yıldız Entegre, insan sağlığına ve çevreye daha duyarlı üretimler konusunda sektörde çalışmalarına devam ederken, Suya Dayanıklı Sunta, Suntalam, Yangına Dayanıklı Sunta -Suntalam ve E-0 ,Carb gibi  belgelendirmeye sahip ürün çeşitleri ile fuarda ziyaretçileriyle buluşuyor.

Yıldız Entegre Intermob Mobilya Fuarı'nda

Firma Bilgisi: Yıldız Entegre