Yılın ilk konut fırsatı: Sağlıkkent

İttifak İnşaat tarafından hayata geçirilen Sağlıkkent projesinde satışı devam eden son 110 daire için avantajlı ödeme imkanları sunuluyor

Yılın ilk konut fırsatı: Sağlıkkent

İttifak İnşaat tarafından hayata geçirilen Sağlıkkent projesinde satışı devam eden son 110 daire için avantajlı ödeme imkanı sunuluyor. Beylikdüzü'nde hayata geçen proje ile konut sahiplerine hemen tapu teslimiyle satış sunuluyor. 

1+1 yok, fiyatlar 166 binden başlıyor
21.000 metrekare alan üzerine kurulu Sağlıkkent projesi; 10 blok, 577 daireden oluşuyor. 2+1 dairelerden başlayan daireler 79 ve 98 m², 3+1 daireler ise 118 m² seçenekleriyle ve hemen teslim inkanıyla satışa sunuluyor. 2+1 daireler 79 m² 166,000 ve 98 m² 210,000 TL'den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler 118 m² 220,000 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Sağlıkkent Projesi

Sosyal imkanlar
Sosyal imkanların oldukça geniş tutulduğu proje, doğal peyzaj alanlarıyla birleşen mimarisiyle estetik yönünü vurgularken, m2 fiyatları emsal projelere göre çok daha uygun satışa sunuluyor. Toplam 577 daireden oluşan Sağlıkkent projesinde, bir sitede olması gereken tüm sosyal donatılara yer verilmiş. Market, manav, kuru temizleme, kuaför gibi sitenin ihtiyaçlarını karşılayacak dükkânlara yer aldığı sitede; fitness, sauna, kapalı havuz, kafeterya, 24 saat güvenlik, kapalı-açık otoparklar, süs havuzu, botanik bahçesi ve %76'ya varan yeşil alan mevcut.

Merkezi lokasyon
Lokasyon olarak İstanbul'un ulaşıma en uygun noktasında yer alan Sağlıkkent projesinde, siteden metrobüs durağına ücretsiz ring seferler yapılıyor. Proje, Beylikdüzü E-5'e yürüme mesafesinde, yapımına yakın zamanda başlanacak olan Bakırköy Beylikdüzü metro hattına da 2 dakika uzaklıkta bulunuyor. Metrobüs güzergahına çok yakın konumda yer alan proje, Avrupa'nın en büyük otomotiv alışveriş merkezi olan Autopia'ya ve TEM bağlantı yoluna komşu olmasıyla da her yere kolayca ulaşım sağlıyor. 

"Yılın ilk konut fırsatı: Sağlıkkent" Başlıklı Haberin Galerisi

Yılın ilk konut fırsatı: Sağlıkkent

Yılın ilk konut fırsatı: Sağlıkkent

Yılın ilk konut fırsatı: Sağlıkkent

Yılın ilk konut fırsatı: Sağlıkkent

Proje Bilgisi: Sağlıkkent