Yingli Solar Türkiye Tekno Ray Solar ile imza atacak!

Yingli Solar ve Tekno Ray Solar’dan 2014 yılı için 30 MW’lık imza Yingli Solar Türkiye ve Tekno Ray Solar 2014 yılında gerçekleştirilecek güneş enerjisi projeleri için toplamda 30 MW büyüklüğünde bir satış protokolüne imza atacak

Yingli Solar Türkiye Tekno Ray Solar ile imza atacak!

23 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Yingli Solar Türkiye ve Tekno Ray Solar 2014 yılında gerçekleştirilecek güneş enerjisi projeleri için toplamda 30 MW büyüklüğünde bir satış protokolüne imza atacak. Protokol, ICCI 2014 Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek ilk güneş enerjisi paneli satış anlaşması olacak.

Yingli Solar Türkiye ve Tekno Ray Solar, ICCI 2014 – 20’nci Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı kapsamında 30 MW büyüklüğünde bir güneş paneli satış protokolüne imza atacak. Türkiye’de güneş enerjisi sektörünün en önemli oyuncusu haline gelen Tekno Ray Solar ile dünya güneş paneli pazar lideri konumunu iki yıldır sürdüren Yingli Solar Türkiye arasında imzalanacak protokol, 2014 yılı içerisinde gerçekleşecek lisanssız elektrik üretimi projeleri için bir ön satış anlaşması olma özelliğini taşıyor.

ICCI 2014 Fuarı kapsamında güneş enerjisi alanında imzalanacak ilk anlaşmada iki şirketin üst düzey yöneticileri hazır bulunacak. Yingli Solar Türkiye’nin ICCI 2014’teki Hall 9, I – 104 numaralı standında gerçekleştirilecek.

Üst düzey yöneticiler katılıyor
Yingli Solar Türkiye Ülke Müdürü Uğur Kılıç ve Tekno Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Altay Coşkunoğlu’nun imza atacağı toplantıya, Tekno Ray Solar Yönetim Kurulu Üyesi (CFO) Berna Meriç, Yingli Solar Güneydoğu Avrupa Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkanı Yao Wen ve Yingli Solar Güneydoğu Avrupa Direktörü Dimitrios Bachadakis katılacak.