Yingli Solar yeni panelleri ile ICCI 2014’te

Yingli Solar Türkiye, ICCI 2014–20. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’na katılarak projelerinden örnekleri sergileyecek

Yingli Solar yeni panelleri ile ICCI 2014’te

14 Mart 2014 / emlakwebtv
Yingli Solar, üçüncü kez ICCI’da yerini alıyor. 24-26 Nisan 2014 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda, Yingli Solar 9. Salon’daki kurduğu geniş teşhir alanında son teknoloji ürünü Panda ve YGE serisi güneş panellerini sergileyecek.

Kılıç: “Yoğun bir ilgi bekliyoruz”
ICCI 2014 organizasyonunun kendileri için çok değerli ve önemli olduğunu belirten Yingli Solar Türkiye Ülke Müdürü Uğur Kılıç şöyle konuştu: “ICCI, 20. yılını dolduran, önemi ve etkisi uluslararası çapta kabul gören bir organizasyon, enerji sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren bir buluşma platformu. Geçen iki yılda, gerek standımızla gerek gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle oldukça verimli bir katılım gerçekleştirdik, çok olumlu geri dönüşler aldık. Bu yıl da standımızda sergileyeceğimiz güneş paneli ve projelerimize ziyaretçilerin önceki yıllarda olduğu gibi büyük ilgi göstereceğini düşünüyoruz.”